Andrejs un Daina Ēķi par savām slepenajām kāzām: neviens neko nenojauta

Ja negribas pirms kāzu stresu un lielu radinieku iesaisti, tad pastāv iespēja salaulāties bez viesiem, tikai liecinieku klātbūtnē un lielo dienu veidot kā svētkus tikai sev. Tomēr ir arī sarežģītāks variants, ja priecīgo notikumu tomēr gribas nosvinēt ar savējiem - noorganizēt tik slepenas kāzas, lai ciemiņi pat nenojaustu, ka viņi dodas uz kāzām.

Ielūgumā bija ierakstīts, ka braucam uz briežu parku ekskursijā,” stāsta Daina. “Cilvēki ieradās briežu apskates drēbēs, tad viņi tika sasēdināti mikroautobusā. Tad viņi brauc, viņus nostopēja viens ģitārists un teica, ka viņš arī uz to pusi brauc, bet viņš ir aizmirsis notis zagsā un ka viņam jāiebrauc pakaļ.

Un tad viņi iegāja zagsā un tur ir operdziedātājs, Miervaldis Jenčs, viņš tur strādā. Un tad viņš sāk dziedāt un parādāmies mēs un sākam virzīties ar to baru pie altāra.” papildina Andrejs. ”Un tiešām neviens neko līdz tam brīdim nenojauta. Mēs neuzlikām saviem draugiem pienākumu domāt – ko dāvināt, ko ģērbt. Viņiem vienkārši bija jāierodas.