Ātrākais veids, kā nekļūdīgi izvēlēties pārvākšanās servisu

parcelsanas24.lv

Pārvākšanās procesā ikvienam var gadīties iztikt bez draugu palīdzības un meklēt palīdzīgu roku pie profesionāļiem, pārvākšanās servisa speciālistiem. Taču, kā nekļūdīgi izvelēties pārvākšanās servisu, lai neattaptos pie pavirši izdarīta darba, sasistām un saskrāpētam mēbelēm un pazudušām mantām?

Pārcelšanās24.lv komanda skaidro, kā pareizi izvēlēties pārvākšanās servisu, lai nebūtu vilšanās par to, ka solītie darbi netiek izpildīti, bet nauda tiek savākta.

Kā izvēlēties pārvākšanās servisu?

Lai ātri un nekļūdīgi atrastu labāko pārvākšanās servisu nepieciešams ievērot šos soļus:

1.       Ievākt informāciju par pārvākšanās servisiem. Noskaidro, cik gadus pārvākšanās serviss ir darba tirgū, palasi atsauksmes un aprunājies ar draugiem un paziņām, kas izmantojuši konkrēto servisu. Tad salīdzini atsauksmes un izvēlies piemērotāko sev.

2.       Izpētīt pārvākšanās servisa mājaslapu! Pārbaudi, vai informācija mājaslapā ir pilnīga, vai norādītas cenas, vai pamācība – kā cenu noskaidrot. Pievērs uzmanību tam, vai mājaslapā ir aprakstīti arī citi pakalpojumi, piemēram, biroja pārcelšana vai mēbeļu montāža. Tas, ka pārvākšanās serviss piedāvā arī izjaukt un salikt mēbeles, kā arī pārvest ne tikai mājas iedzīvi, jau ir rādītājs uz to, ka sagaidīsi pieredzējušus darbiniekus.

3.       Izmantot tālruni, kas norādīts mājaslapā, lai uzzinātu visu nepieciešamo informāciju no operatora! Kā skaidro Pārcelšanās24.lv – klienti piezvana uz 27571209 pirmo reizi, lai uzzinātu visu nepieciešamo, par uzņēmuma darbības ilgumu, par esošajām atļaujām, pakalpojumu klāstu, profesionālajām iemaņām (mēbeļu likšana, piemēram) un pārvadāšanas attālumu, iespējamajiem pakalpojuma izmantošanas laikiem un izmaksām no punkta A uz punktu B. Parasti klienti, zvanot otro reizi, iztaujāšanu vairs neveic, jo jau ir pārliecinājušies par servisa kvalitāti, un zvana tikai tāpēc, lai sarunātu nākamo pārvešanas reizi.

4.       Izdari secinājumus, vai uzņēmums rada uzticību! Uzticība ir ļoti svarīgs faktors jebkurā nozarē. Ja neuzticies kādam, tad labāk izvairies no tā. Vislabāk secinājumus izdarīt pēc pirmo 3 punktu veikšanas, kad informācija ievākta un sazvanīts pārvākšanās servisa operators.

Kad esi veicis visus iepriekšminētos punktus, vari izdarīt secinājumus un izvēlēties sev tīkamāko pārvākšanās servisu. Pārcelšanās24.lv dalās pieredzē sakot, ka klienti pēc pirmās reizes vienmēr atgriezīsies pie tā pakalpojumu sniedzēja, kurš būs sniedzis kvalitatīvu, augstas klases servisu. Tai skaitā – klientu apkalpošanas serviss, pārvadāšana, mēbeļu iekraušana un izkraušana, izkārtošana jaunajā mājvietā vai birojā. “Parasti klienti atgriežas pie mums tieši tāpēc, ka esam izpildījuši visu iepriekšminēto augstā līmenī, turklāt daļa no klientiem, kuri mūsu pakalpojumus izmanto pirmo reizi, nokļūst pie mums pateicoties draugu vai paziņu ieteikumiem,” tā pārcelšanās24.lv pārstāvis.

Ja nepieciešams pārvākties no vienas dzīvesvietas uz otru, nepieciešams pārvest biroja iekārtu un mēbeles uz jauno ofisu vai vienkārši vēlies izmantot transporta pakalpojumus, pārcelšanās.lv būs īstā vieta, kur meklēt palīdzīgu roku! Zvani uz 27571209 vai apskati piedāvājumu mājaslapā www.parcelsanas24.lv !