Erotisko bestselleru autore Karīna Račko pastāsta, kā iepazinusies ar savu vīru

Karīna Račko, STVPirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas", ekrānšāviņš

Otrdienas vakarā pie šarmantajām draudzenēm - Dagmāras Legantes - Celmiņas, Kristīne Virsnītes un Sandas Dejus kanāla “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” viesosies populārā erotisko bestselleru autore Karīna Račko. Viņa ne tikai ļaus ielūkoties savā ikdienā un profesijā, aicinot Dagmāru savā zobārsta kabinetā, bet arī atklās, vai pikantērijas viņas dzīvē ir tikpat krāšņas kā grāmatās aprakstītās. Dāmas Karīnu iztaujās arī par attiecībām ar vīru un gluži sievišķīgi vēlēsies noskaidrot, kā viņa iepazinusies ar savu vīru, ar kuru kopā ir jau ilgu laiku.

Izrādās, abi iepazinušies pirms desmit gadiem kādā Rīgas izklaides vietā. “Mēs saskatījāmies un mums bija kopīga paziņa, kas mūs iepazīstināja. Būtībā tā arī bija, ka dzirkstele uzšķīlās uzreiz, fiziskais pievilkšanās spēks nostrādāja ļoti efektīvi. Bet tālāk mēs sākām sociālajā vidē sarakstīties, un kas mani patīkami pārsteidza – viņš lietoja visas pieturzīmes. Kaut kā tolaik man tas tiešām likās retums, jo bija sanācis sarakstīties ar visādiem vīriešiem,” raidījumā atklās talantīgā rakstniece.

Tāpat viņa neslēpj – “randiņu periodu” abi nav vilkuši garumā un jau pēc mēneša sākuši dzīvot kopā. “Faktiski pirmajā reizē, kad viņš palika pie manis pa nakti, viņš uz savām mājām atpakaļ vairs neaizbrauca. Jo sanāca, ka viņa darba vieta ir ļoti tuvu tai vietai, kur es tolaik dzīvoju.” Sacīs Karīna. Tāpat “Kad viņas satiekas” jaunākajā sērijā viesos dāmas uzņems arī latviešu aktieri un dramaturgu Artūru Dīci, kurš apburs ar savu sirsnību un atklātību.