Horoskops aprīlim – kas gaidāms katrai no zodiaka zīmēm?

Photo by Josh Rangel on Unsplash

Lai gan pasaulē plosās koronavīruss un arī Latvijā ārkārtas situācija liek vairāk vai mazāk visiem pārplānot savu ikdienu, vairāk pavadot laiku mājās, mazāk ceļojot vai apmeklējot sabiedriskus pasākumus, tomēr dzīve ar to nebūt nebeidzas! Ko zvaigznes sola katrai no zodiaka zīmēm aprīlī? 

AUNS 

Aprīlis var būt sākums aunām idejām, projektiem. Tevī būs vajadzīgā iedvesma, pašpārliecinātība, lai sasniegtu kāroto, gūtu labas atsauksmes no augstākstāvošajiem. Mēneša pirmajā pusē nāksies tikt galā ar dažādiem ikdienas jautājumiem, formalitātēm, saimnieciski organizatoriskām lietām. Savukārt aprīļa otrā puse iezīmēs būtiskākās pārmaiņas, jaunu ideju “palaišanas” periodu .Spēsi iesaistīties pat vairākos projektos vienlaicīgi, realizēt šķietami neiespējamas lietas. Galvenais, nepārpūlēt sevi, saglabāt mēra sajūtu it visās dzīves jomās. Lai pienācīgi rūpētos par veselību, pašsajūtu, būs nepieciešams - svaigs gaiss, fiziskas aktivitātes, dubulta vitamīnu deva un pozitīvs skatījums uz dzīvi! Saskarsmē ar ģimeni aprīļa mēnesis solās būt nedaudz uzvilkts, taču labus augļus nesošs periods.

VĒRSIS 

Šomēnes ir būtiski, lai tu pēc iespējas vairāk nodarbotos ar lietām, kuras sagādā tev prieku - pievērstos hobijam, komunicētu ar domubiedriem! Un nav svarīgi ,vai tas notiek klātienē vai attālināti. Iespējams, tavs domu gājiens dažubrīd būs līdzgaitniekiem grūti izprotams, bet tas neatturēs tevi, tu saglabāsi tikpat skaidru un stingru nostāju arī turpmāk. Darba lietas būs lielā mērā atkarīgas no apkārt notiekošā, situācijas valstī, sabiedrībā kopumā. Kādam var nākties pieņemt kardinālus lēmumus, izdarīt drosmīgu izvēli, lai uzlabotu savu materiālo situāciju. Lietišķie Vērša zīmes pārstāvji, kā vienmēr pratīs izgrozīties, taču radošajām dvēselēm var būt nedaudz grūtāk. Neskatoties uz profesiju, tu būsi neatlaidīgs, centīsies par katru cenu sasniegt nospraustos mērķus.

DVĪŅI 

Tu būsi iedvesmas, dzīvesprieka avots līdzgaitniekiem. Redzot tavu enerģisko nostāju, skaidro vīziju par panākumiem, apkārtējie vēlēsies līdzināties tev. Nav izslēgts, ka aprīļa sākumā nāksies koncentrēt uzmanību finansiālās situācijas uzlabošanai. Tas savukārt nozīmēs, lielāku atbildību, jaunus pienākumus. Esi gatavs apgūt nopietnākas profesionālās iemaņas, veltīt laiku zināšanu uzkrāšanai, ar pašmācības palīdzību. Mēneša vidus var akcentēt notiekošo ģimenes dzīvē, radīt nepieciešamību biežāk izrunāties ar atvasītēm vai otro pusīti. Komunikācijā ar jaunāko paaudzi nekādas īpašās domstarpības neiezīmējas, turpretim saskarsme ar laulāto var prasīt gana daudz pacietības, savaldības. Varbūt partneris jutīsies nedaudz nesaprasts vai atstumts. Tavs uzdevums būs pārliecināt viņu par pretējo. Aprīļa izskaņa solās būt tas jautrākais, bezrūpīgākais periods.

VĒZIS 

Aprīļa pirmo nedēļu vēlams pavadīt nedaudz askētiskāk, atturēties no sasāpējušu jautājumu risināšanas, un vairāk laika pavadīt atpūšoties. Tavi lēmumi brīžiem būs balstīti uz emocijām, tāpēc esi lēnprātīgāks jautājumos, kuri skar naudu un nekustamā īpašuma lietas. Der iegaumēt, ka tev tik nepieciešamo mieru, emocionālo līdzsvaru spēs nodrošināt mājinieku iejūtība, pretimnākšana. Vēlākais periods, līdz pat mēneša vidum, būs diezgan noslogots ar profesionālajiem jautājumiem. Līdz ar ko, būtiski pareizi saplānot darbu kārtību, izvirzot priekšplānā patiesās prioritātes. Aprīļa izskaņa var nest negaidītus pavērsienus darba jomā. Prognozēt notikumu gaitu būs pagrūti, taču skaidrs, ka no tevis tiks prasītas labas pielāgošanās spējas, atjautība.

LAUVA 

Alksi pēc sabiedrības, komandas darba. Taču, ne tuvu katrs Lauvas zīmes pārstāvis būs spējīgs nodrošināt sev blakus tik nepieciešamos līdzgaitniekus. Ja apstākļi spiedīs darboties vienatnē, kaut vai ar moderno sakaru līdzekļu palīdzību nodrošināsi saikni ar domubiedriem. Darba apjomi pieaugs tām Lauvām, kuras saistītas ar informācijas tehnoloģijām, loģistikas jomu. Nedaudz grūtāk būs izpausties radošajām personībām, taču tas nenozīmē, ka netiks pieliktas visas pūles, lai kāroto tomēr sasniegtu. Finansiālajā aspektā mēnesis būs atkarīgs no tā, cik taupīgs esi bijis iepriekš. Nav izslēgts, ka šobrīd nāksies vairāk balstīties uz iekrājumiem. Romantiskajā dzīvē viss ritēs dinamiski. Pilnīgi iespējams, kāds uzsāks jaunas attiecības, apsvērs vai jau īstenos ģimenes pieauguma jautājumu.

JAUNAVA

Šis var izrādīties pārbaudījumiem, dažādiem pārsteigumiem, tai skaitā patīkamiem, piesātināts periods. Aprīlī būs jāpavada daudz laika, risinot darba jautājumus. Pats noslogotākais brīdis solās būt mēneša otrajā pusē. Turpretim aprīļa sākumā, apkārtējā situācija ļaus nedaudz vairāk laika koncentrēt ģimenes dzīvē notiekošajam. Atvasītes brīžiem neapzināti pārbaudīs tavu pacietības mēru. Tavs savaldīgums, iecietība būs atkarīga no pašsajūtas, panākumiem finansiālajā plānā. Veselības ziņā tev nebūs, par ko uztraukties. Tieši pretēji – jo pozitīvāk noskaņosi sevi, jo mazāk būs jāsūdzas par sīkām kaitēm, hroniskām nebūšanām. Mīlas dzīvē nāksies nedaudz papūlēties, lai gūtu kāroto baudu. Nekļūsti egoistisks erotiskajā plānā, rūpējies vairāk par partnera vēlmēm.

SVARI

Mēneša sākumā diemžēl var parādīties vēlme steidzināt notikumu gaitu, izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Dusmu brīžos, būtiski nepieņemt atbildīgus lēmumus, atturēties no sēšanās pie auto stūres. Nav izslēgti negaidīti izdevumi mājokļa vajadzībām, saimnieciskajām lietām. Aprīļa vidū tu koncentrēsies uz mīlas fronti, centīsies padarīt attiecības ar otro pusīti kaislīgākas, romantiski piesātinātākas. Partneris būs atsaucīgs pret tavām vēlmēm, iniciatīvu. Mēneša nogalē var aktualizēties ar atvasīšu izglītību saistīti jautājumi. Tev aktīvāk nāksies iesaistīties bērnu skološanā, palīdzēt tikt galā ar mājasdarbiem. Darba ziņā aprīļa nogale var dot jaunas iespējas. Svarīgi pareizi novērtēt situāciju un izmantot radušās perspektīvas. Komunikācijā ar paziņām, domubiedriem būsi ļoti atklāts, tiešs, vienlaikus arī draudzīgs, izpalīdzīgs.

SKORPIONS 

Ja būsi gatavs pielāgoties apkārtējai situācijai, izrādīt izteiktāku iniciatīvu, mēnesis var nest lieliskas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, iegūt jaunus peļņas avotus. Aprīlis būs svarīgs periods tiem Skorpioniem, kuri saistīti ar farmāciju, medicīnu, psiholoģiju un zinātniskās pētniecības jomu. Gan darba gaitās, gan ikdienas situācijās droši varēsi paļauties uz savām analītiskajām spējām, neatlaidību un pacietību. Saskarsmē ar apkārtējiem neesi tik kategorisks, mēģini izrādīt jūtamāku sapratni, iejūtību. Nav izslēgts, kāds no radinieku loka vērsīsies pie tevis pēc palīdzības. Ja vien vari, noteikti sniedz atbalstu, nemeklē atrunas. Attiecību jautājumus vēlamāk risināt aprīļa vidū, jo tad tavas un partnera vēlmes būs diezgan līdzīgas, jūs spēsiet vieglāk vienoties gan par dzīves emocionālo, intīmo pusi, gan tīri sadzīviskiem jautājumiem.

STRĒLNIEKS 

Aprīļa pirmajās divās nedēļās necenties pārāk uzstāt uz savu, pasaudzē līdzcilvēku nervus. Labāk koncentrē uzmanību uz paveikto darba lietās un mazāk filozofē par pasaulīgām lietām. Ja pratīsi izvairīties no domstarpībām šajā periodā, tad atlikušais mēnesis solās ritēt daudz mierīgāk, harmoniskāk. Profesionālajā jomā nāksies tikt galā ar pāris manāmiem sarežģījumiem, taču grūtības savā ziņā izaicinās tevi, liks meklēt un arīdzan sekmīgi atrast nestandarta risinājums. Lielāku nozīmi panākumos spēlēs tehnoloģiskās zināšanas, spēja sistematizēt, strukturēt un plānot savu darbību. Aprīļa nogalē jūtami alksi pēc jauniem iespaidiem, taču apsolīt eksotiskus ceļojumus vai krāšņu saviesīgo dzīvi, apkārtējo apstākļu dēļ diemžēl nevarēs. Taču tu tāpēc nezaudēsi dzīvesprieku. Nav izslēgts, ka līdzīgi domājošos piesaistīsi ar dažādu onlain pakalpojumu palīdzību.

MEŽĀZIS

Tev nebūs nekas pret rosīšanos vienatnē. Savā ziņā strādāšana individuāli dos iespēju, kā nākas pārvērtēt dzīvi, izdarīt dziļākus, tālejošākus secinājumus. Saskarsmē ar mājiniekiem brīžiem būsi nedaudz šerps, taču tuvinieki būs saprotoši un liekus skandālus netaisīs. Profesionālajā jomā notiekošais ik pa brīdim liks panervozēt, kas nozīmē vajadzēs arī pietiekami daudz laika veltīt atpūtai, iekšējā līdzsvara atgūšanai. Brīvos mirkļus veltīsi gan fiziskām aktivitātēm, savam vaļaspriekam, gan kopīgai laika pavadīšanai ar otro pusīti. Aprīļa pēdējā nedēļā vari saskarties ar pārmaiņām darba lietās. Nav izslēgts, ka apkārtējā situācija liks īstenot kardinālākas metodes, lai saglabātu uzlabotu uzņēmuma peļņas rādītājus. Labums tāds, ka minētās pārmaiņas tu veiksmīgi pratīsi izmantot savā labā.

ŪDENSVĪRS

Mēneša sākumā būsi patiesi mērķtiecīgs un uzņēmīgs. Taču, zvaigznes neiesaka uzstādīt sev vai līdzcilvēkiem pārāk augstas prasības, jo tas var nest sev līdzi sāpīgu vilšanos. Centies nedaudz mierīgāk uztvert kritiku, tāpēc, ka tajā slēpsies zināma daļa patiesības. Aprīļa vidū esi apdomīgāks ar darba slodzi, neuzvel uz saviem pleciem visu ikdienas darbu smagumu un pavisam noteikti nenoraidi palīdzības piedāvājumus no līdzgaitnieku puses. Mēneša beigās labprāt pievērsīsies izglītojošām lietām, būsi gatavs daudz ko apgūt paša spēkiem, iesaistot apjomīgos interneta resursus. Mīlas jomā aprīlis solās būt gana raibs. Tas ietvers sevī gan pozitīvas, atmiņā paliekošas emocijas, gan zināmu devu greizsirdības, domstarpības. Taču jebkuras nesaskaņas tu spēsi novērst, ja vien būsi nedaudz pretimnākošāks.

ZIVIS

Mēģini noskaņoties uz pozitīvām pārmaiņām, nedaudz bezrūpīgāku, saulaināku skatījumu uz dzīvi. Tieši spēja pārvarēt emocionāli saspringtos brīžus šomēnes būs svarīga gan profesionālajās gaitās, gan privātajā lauciņā. Tev pietiks fiziskās enerģijas, lai visu paveiktu sekmīgi, taču, kā būs ar psiholoģisko noturību, būs atkarīgs no tevis paša! Tāpēc, rūpējies, lai tevi nenomāktu lieki pārdzīvojumi, sajūtot iekšējo spriedzi, velti laiku sarunām ar uzticamu, gudru cilvēku, smelies emocionālo atbalstu no ģimenes locekļiem, tuvākajiem draugiem. Darba gaitās lieti noderēs tava izdoma, radošā pieeja arī šķietami ikdienišķiem pienākumiem. Apjomīgākos materiālos jautājumus, vēlamāk kārtot aprīļa vidū. Nekustamā īpašuma jautājumi vieglāk risināsies mēneša nogalē.