Horoskops Auniem, Lauvām un Strēlniekiem 2020. gadam

Photo by Vadim Sadovski on Unsplash

Kas jaunajā gadā sagaida spontānos, kaislīgos un lepnos Uguns stihijas zīmju pārstāvjus? Dažādas pārmaiņas un citas aktivitātes! 

Auns

Auna enerģiju šogad nespēs apturēt nekas! Tomēr ieteicams galvenās darbības sakoncentrēt tieši uz gada sākumu. Vari mācīties, tikai neko ilglaicīgu!  Iesaisties kursos, interešu pulciņus, apmeklē seminārus un konferences – kaut vai vairākas lietas paralēli, taču uzsākt izglītību augstskolā gan nav vērts. Centies nostiprināt savas pozīcijas darbā, kolēģu vidū, kā arī sabiedrībā kopumā. Auniem šogad ieteicams būt sabiedriski aktīviem un iesaistīties dažādās sociālajās aktivitātēs, piedalīties projektos un konkursos. Pavasarī uzlabosies finansiālais stāvoklis, kad vari padomāt par kāda lielāka pirkuma iegādi. Gada nogalē savukārt vari ieplānot ceļojumu. Trakajā dzīves skrējienā nepiemirsti par tuviniekiem, sevišķi, ja esi precēts cilvēks. Sirdī brīvajiem zīmes pārstāvjiem labi veiksies pretējā dzimuma intereses piesaistīšanā. 

Lauva

Daudz kas šajā gadā būs atkarīgs no tā, ko Lauva iesākusi iepriekšējā gadā. Kaut arī šis būs labs gads, lai uzsāktu jaunas lietas, tām jābūt labi izplānotām,  sen izlolotām un pārdomātām. Ja esi aktīvi darbojies iepriekšējā periodā, tagad varēsi atvilkt elpu un baudīt dzīvi. Tai pat laikā, arī šis gads labvēlīgs karjeras izaugsmei, autoritātes stiprināšanai, tāpēc centies visu sabalansēt! Pēc kārtīgi padarīta darba neatsakies no karaliskas atpūtas. Vari apmeklēt kultūras pasākumus, ceļot, uzņemt viesus... Kā samērā konservatīvās zīmes pārstāvis, tomēr labprāt turēsies pie pārbaudītām vērtībām, katrā ziņā tajās lietās, kas saistāmas ar dzīves materiālo pusi.  Līdzīgi kā Auniem, arī Lauvām privātajā dzīvē veiksies lieliski, baudīsi pretējā dzimuma uzmanību, saņemsi un dāļāsi komplimentus. Kāda Lauva nolems uzsākt kopdzīvi vai pat iestūrēs laulības ostā! 

Strēlnieks

Strēlniekus šajā gadā krietni vairāk saistīs izklaide, baudas, piedzīvojumi, mīlas afēras, kamēr darbs paliks otrā plānā. Tomēr Strēlnieki būs veiksminieki, un tie, kuri līdz šim smagi strādājuši, izspruks sveikā labi nodrošināti, arī neskatoties uz paviršo attieksmi pret pienākumiem.Prāts nesīsies uz ceļošanu un to Strēlnieki arī intensīvi darīs. Daiļā dzimuma pārstāves pievilks vīriešu uzmanību, pat, ja nemaz nekāros ar kādu veidot nopietnas attiecības. Kaut arī gads ir auglīgs, tomēr ieteicams padomāt, vai tas domāts bērniņa radīšanai. Noteikti jāizvairās no vienas nakts sakariem! Darba lietās labāk veiksies, sākot no rudens. Strēlnieku pārmērības baudās un nesabalansētais dzīves ritms var radīt problēmas ar aknām.