Idejas rudens garderobes papildināšanai plus izmēra valkātājām

Rudens un ziemas sezona ir īpaši pateicīga plus izmēru apgērba īpašniecēm: var veidot dažādus vairāku apģērba kārtu ansambļus, papildināt tos ar zābakiem, šallēm, cepurēm un citiem aksesuāriem, lai kopskats izskatītos īpaši eleganti! Kā jau katru sezonu, dažas jaunas stila tendences nāk modē, citas aiziet modes vēstures nebūtībā, un vienmēr paliek arī klasiskās vērtības, kas nezaudē aktualitāti nekad.

Te būs saraksts ar tendencēm, idejām un lietām, kurām jābūt tavā šī gada rudens garderobē, ja esi lielāka izmēra valkātāja:

  • Maxi kleitas — šis universālais un sievišķīgais apģērba gabals jau kopš pavasara un vasaras ir ienācis modē uz ilgu palikšanu. Arī ziedu apdrukas nekur nav pazudušas, tādēļ šī kombinācij a joprojām ir aktuāla. Un ja vēl tava puķainā maxi kleita ir retro stilā.. Šī kombinācija vienā gabalā pārtrumpos jebko citu.

  • Košas un izteiksmīgas krāsas – dzeltens, sarkans, zaļš, zils… Visām šīm krāsām arī rudenī ir jābūt intensīvām, piesātinātām un dziļām. Šosezon nav vienas stilīgākās krāsas. Krāsas izvēlies tu pati, bet tām jābūt ļoti izteiksmīgām.

  • Dzīvnieku un dabas raksti apģērba apdrukās. Tie ne vien efektīgi izskatās, bet arī palīdz noslēpt jebkuras ķermeņa nepilnības un izcelt to, ko vēlies, lai citi pamana. Zebras svītras diagonālā virzienā darīs vizuāli slaidu ikvienu, savukārt leoparda plankumi izcels tās ķermeņa daļas, ar kurām patiešām lepojies!

  • Mežģīņu smalko valdzinājumu neviens nav atcēlis, turklāt ne tikai vakara tērpos, bet arī dienas garderobē! Mežģīņu kleitas un topi uz smalkām lencītēm, kuru dekoltē redzams zem žaketes, ir ļoti svarīga detaļa šosezon. Īpaši savienojumā ar ādas jakām.

  • Jā, āda un ekoāda — ādas jakas, mēteļi, kā arī svārki un kleitas joprojām ir modē. Turklāt visās izteiksmīgajās krāsās, kādas vien vari iedomāties!

  • Ansamblis bleizeris jeb gara žakete + blūze + midi svārki – universāla formula, kas šajā rudenī noderēs jebkurā gadījumā! Katrā ziņā biežāk sastopamā kombinācija jaunās rudens/ziemas sezonas modes skates apliecina, ka šie trīs apģērba gabali tavā skapī rudenī ir nepieciešami.

  • Bez šaubām, aukstais gadalaiks nav iedomājams bez adījumiem un trikotāžas dažādās kombinācijās ar iepriekš uzskaitītajām tendencēm.

Plus izmēra īpašnieces nepieciešamo garderobes papildināšanai atradīs itāļu liela izmēra apģērbu veikalā "Persona by Marina Rinaldi". 

Noskaties arī video par šīm un citām 2019. gada rudens modes tendencēm