Kā iespējams savaldzināt iecerēto, atbilstoši viņa horoskopa zīmei?

Photo by sept commercial on Unsplash

Nav svarīgi, vai jūsu zīmes ir saderīgas vai arī nesaderīgas - ja zini kā atstāt uz iecerēto iespaidu, kas liks viņa sirdij pukstēt straujāk un kādi paņēmieni sagrozīs galvu, tev atliks tikai sākt rīkoties! Zvaigznes un planētas rezultātus garantē!

Auns

Lai savaldzinātu kādu, kura horaskopa zīme ir auns, jāievēro trīs lietas - jābūt drosmīgam un atklātam, nebaidoties izrādīt simpātijas, nedrīkst melot un jāapbruņojas ar komplimentu arsenālu.

Vērsis

Ar vēršiem viss ir reizē viegli un sarežģīti - sasmīdini viņus, uzaicini doties tuvākā vai tālākā ceļojumā pie dabas, pagatavo labu maltīti, izstāsti interesantu stāstu un izturies romantiski. 

Dvīņi

Dvīņu acīs intereses ugunis iemirdzēsies, ja spēsi nodemonstrēt savu intelektu, kā arī novērtēsi viņējo, piemēram, pajautājot viedokli par kādu strīdīgu tēmu vai palūdzot ieteikumu interesantai lasāmvielai. Un runā, runā ar viņu, klausies, diskutē un tad runā vēl mazliet.

Vēzis

Vēzis ir mātišķākā horoskopa zīme, tāpēc palūdz palīdzību, atklāj savu jūtīgo pusi, uztici kādu noslēpumu par sevi, kuru nezina neviens cits un kas padara tevi viegli ievainojamu. Vēzis to novērtēs! Un neaizmirsti, ka tev vēzim jāpievērš daudz uzmanības un jāapliecina sava pieķeršanās!

Lauva

Komplimenti, komplimenti, izsmalcināti randiņi un vēlreiz komplimenti! Bet lauvas jutīs, ja tavi komplimenti nenāks no sirds, vai būs nepatiesi, tāpēc pārliecinies, ka tiešām izsaki apbrīnu par pareizajām lietām.

Jaunava

Pārliecinies, kas izskaties kārtīgi, katrs matiņš ir savā vietā, nav atiris ne diedziņš un tad dodies pie pedantiskās jaunavas, lai sniegtu iedrošinājumu. Jaunavas mēdz būt par sevi ļoti nepārliecinātas, tāpēc esi gatavs kļūt par viņu fanu kluba prezidentu, lai vienmēr apliecinātu, ka viss viņiem izdosies. 

Skorpions

Skorpioni ir ļoti kaislīgi, tāpēc nekautrējies izteikt divdomīgus mājienus, tomēr zinot, ka viņiem patīk dominēt, nebrīnies, ka kādā brīdī nevis tu skorpionu, bet tieši skorpions tevi cenšas iekarot.

Mežāzis

Ar mežāžiem jābūt pacietīgiem un jāvirzās uz priekšu pakāpeniski - izrādi jūtas dozēti un nedzen zirgus. Mežāžiem jāpierod pie domas, ka nāksies izrādīt emocijas, kā arī jāsailgojas pēc uzmanības. 

Ūdensvīrs

Radošums un oriģinalitāte ir spēcīgākie ieroči, kad dodies cīņā par ūdensvīra sirdi. Nemēģini uz viņiem izspēlēt vecos, banālos trikus vai paļauties uz miesas daili - ūdensvīram nepieciešama unikāla pieeja. 

Zivis

Zivis mīl mīlestību - viņas gluži vai dzīvo un elpo tikai tāpēc, lai varētu izrādīt rūpes, pieķeršanos un pārsteigt otru. Tev vienkārši jādara tas pats tikai labāk un vairāk.

Svari

Izsaki komplimentu par svaru apģērbu - viņi pie tā rūpīgi ir piedomājuši. Un apbruņojies ar pabiezu maku, jo uz Svariem var atstāt iespaidu ar izsmalcinātām un elegantām lietām.