Kā piesaistīt naudu un bagātību? Naudas meditācija

Pixabay.com/

Bagātība ir pilnīgi iespējama! Vienkārši jāatrod  pareizā tehnika. Neatkarīgi no tā, vai vēlies dzert vīnu un pusdienot ar savu sapņu partneri, sākt jaunu biznesu vai celt savu pašpārliecinātību, papildu naudas līdzekļi noteikti nekaitēs.  Tātad, kāpēc gan nepavadīt nākamo nedēļu nepamēģinot šīs piecas vienkāršās tehnikas?

1. Koncentrējies uz pārpilnību

Tu iegūsti to, uz ko visvairāk koncentrējies – tāds ir viens no veiksmes pamatlikumiem. Tātad, ja Tu pavadi vairāk laika, koncentrējoties uz pārpilnību, tad ir lielāka varbūtība, ka radīsies iespējas to iegūt. Tu vari, piemēram, izveidot ikdienas ieradumu – atzīmēt 1-5 lietas, par kurām esi pateicīgs savā dzīvē, kā arī turēt savā priekšā žurnālu vai fotogrāfijas, kas ļauj sajust šo pārpilnības un laimes sajūtu.

2. Apturi negatīvismu

Reizēm koncentrēšanos uz veiksmi nogalina tavs iekšējais kritiķis. Kā ar to cīnīties? Kad rodas kāda negatīva doma, nekavējoties to izsvītro un koncentrējies uz pretējo.

Piemēram, ja Tu satraucies: “Es nedomāju, ka man kādreiz izdosies gūt panākumus un nopelnīt vairāk,” tad nekavējoties stingri sev pasaki: “Ikviens var būt pietiekami veiksmīgs, tai skaitā es.”

Vari izmēģināt apstāšanās paņēmienu: piemēram, skaļi pateikt vārdu STOP!

3. Tērē naudu atbilstoši savām vērtībām

Vēl viens no labākajiem naudas piesaistes veidiem ir nodrošināt, ka līdzekļi, kas Tev ir, tiek iztērēti lietām, kurām ir patiesa nozīme. Kad Tu dzīvosi saskaņā ar savām vērtībām, Tu izjutīsi daudz prieka no tēriņiem un veidosi pozitīvākas attiecības ar naudu.

Un, ja nezini, kādas vērtības tev ir nozīmīgas, rīkojieties šādi:

 • Pieraksti piecus svarīgākos savas dzīves pārdzīvojumus.
 • Uzraksti 5 vārdus, kas raksturo katru.
 • Pajautā sev: kādas kopīgas tēmas rodas? Šīs ir jūsu galvenās vērtības.

4.  Apzinies pašreizējo stāvokli

Nauda nav vienīgā bagātība un laime, tāpēc esi godīgs pret sevi – izvērtē savas finanses, ieskaitot parādus. Nebaidies vērsties pēc palīdzības, ja tev tā nepieciešama. Draugi, ģimene, finanšu konsultanti var palīdzēt atrast risinājumu situācijas uzlabošanai.

Pat, ja šodien Tu neesi pārlieku turīgs – atgādini sev, ka nav iespējams nokļūt tur, kur vēlies, ja neapzinies, kur esi. Apzināšanās ļaus atrast starta punktu un meklēt tālāko plānu un ceļu uz mērķi.

5. Likvidē bailes no veiksmes

Daudzi cilvēki nejauši sabotē sevi, jo baidās par to, kas varētu notikt, ja viņi pēkšņi piesaistītu naudu. Piemēram, ko teiks draugi? Un ja nu es kļūstu turīgs, bet ne laimīgs? Pamēģini uzrakstīt iemeslus, kādēļ tev ir bail no veiksmes un padomā par šīm bailēm – no kurienes tās rodas?  Pagātnes notikumi? Sociālais stāvoklis? Visbeidzot, uzraksti atbildi uz katru satraukumu. Piemēram, “es joprojām atšķiru patiesus draugus no viltus draugiem neatkarīgi no tā, cik es esmu turīgs”.

6. Izmēģini meditāciju naudas iegūšanai!

Apzināta domāšanas maiņa un koncentrēšanās uz mērķi, ko vēlies sasniegt, nerodas pati no sevis. Lieliski var palīdzēt arī dažādas meditācijas tehnikas, kas palīdzēs nezaudēt fokusu uz bagātību.

Kā izmantot meditāciju naudas iegūšanai

Varbūt Tu jau praktizē meditāciju, vai varbūt tikai apdomā izmēģināt to pirmo reizi? Tas ir brīnišķīgs veids, kā pielāgot prātu un ieprogrammēt savu ceļu uz veiksmi, radīt pozitīvas emocijas par bagātību, kas palīdzēs labāk saskatīt mērķi, ko vēlies sasniegt. Turklāt meditācijai ir desmitiem citu zinātniski pierādītu ieguvumu, sākot ar stresa pārvarēšanu un beidzot ar paaugstinātu empātiju, zemāku asinsspiedienu un labāku garīgo veselību.

Tu nevari radīt milzu naudu vienas nakts laikā, bet Tu vari radīt priekšnoteikumus bagātības iegūšanai.  Iepazīstināsim tevi ar pamata naudas meditāciju.

Ideāli naudas piesaistes meditāciju veikt pirms miega, lai šī informācija viegli nogultos Tavā zemapziņā.  Naudas meditācijas sākas ar ērtas, klusas vietas atrašanu, kur tevi neviens netraucē.

 • Apsēdies sakrustotām kājām vai krēslā, ar kājām pieskaroties zemei.
 • Veic 5 dziļas elpas, katru reizi ieelpojot un izelpojot, aizskaiti līdz desmit. To darot, centies atbrīvot visu spriedzi no ķermeņa.
 • Kad esi pilnībā atpūties, iedomājies, ka tavs ķermenis ir iesildījies un piepildīts ar siltu, zeltainu gaismu.
 • Pēc dažām minūtēm iedomājies, ka līst naudas lietus. iztēlojies, kā tas piepilda Tavu un kaimiņu mājokli. Pietiek visiem.
 • Ļauj sev justies priecīgam un piepildītam. Pēc vēl dažām peldēšanās minūtēm šajā laimē lēnām atver acis.
 •  Kad esi pieradis veikt naudas meditāciju, varat to atkārtot divreiz vai trīs reizes dienā, nevis tikai pirms miega.

10 frāzes naudas un bagātības piesaistei

Te ir 10 vienkāršas frāzes, kas satur spēcīgus laimes un panākumu vēstījumus. Īpaši efektīva var būt to sacīšana spogulī katras jaunas dienas sākumā:

 • "Es mīlu naudu. Nauda ir laba."
 • "Es katru dienu piesaistu vairāk naudas."
 • "Es esmu gatavs saņemt visu manis pelnīto bagātību."
 • "Nav ierobežojumu, cik daudz naudas es varu piesaistīt."
 • "Es augstu vērtēju naudu un arvien vairāk un vairāk piesaistu to savā dzīvē."
 • "Man vienmēr būs precīzi tik daudz naudas, cik nepieciešams."
 • "Man ir viegli nopelnīt naudu."
 • "Es zinu, ka man izdodas piesaistīt bagātību un sasniegt visus savus mērķus."
 • "Es dzīvoju veiksmīgu, bagātīgu, dzīvespriecīgu dzīvi."
 • "Katru dienu es magnētiski piesaistu vairāk bagātības."

Izrunāt šos spēcīgos citātus par naudu un saciet piesaistīt savu veiksmi!

Vai Tu joprojām uztraucies, cik drīzā laikā spēsi piepildīt savus sapņus? Padomā, kā tu vari to veicināt!