Kurām zodiaka zīmēm rudens sākums būs īpaši nozīmīgs?

Photo by Luke Pennystan on Unsplash

Latvieši rudens saulgriežus svin 29. septembrī jeb Miķeļdienā, taču astronomiski rudens ekvinokcija jeb laiks, kad diena ar nakti ir vienādā garumā, ir 23. septembrī. Ko astronomiskā rudens sākums nozīmēs šīm zodiaka zīmēm? 

Svari 

23. septembrī sākas Svaru laiks, kas sakrīt ar astronomiskā rudens iesākšanos. Astrologi paredz, ka šis būs pozitīvas enerģijas pielādēts laiks Svariem – Saule, ieejot Svaru zīmē, pamodinās šīs zīmes pārstāvjos izteiktu dzīvesprieku! Šis ir īpaši piemērots laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai, kas Svariem, kā jau svārstīgām būtnēm, ir tiešām svarīgi. 

Skorpions

Vēl viena rudens zīme – Skorpions. Arī Skorpioniem šis rudens būs pārmaiņu laiks. Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams veikt lielo rudens tīrīšanu un izsvērt, kuras lietas, nodarbes un cilvēki jūs, iespējams, tikai kavē un liek šķēršļus personīgajai attīstībai. Gadalaiku maiņa, īpaši rudenī dzimušajām zodiaka zīmēm, ir īstais brīdis atstāt savu dzīves ciklu nodzīvojušās lietas aiz muguras un pieķerties tam, kas tiešām ir svarīgs. 

Strēlnieks

Nebūs pārsteigums, ka trešā zīme, kam rudens ekvinokcija būs nozīmīgu pārmaiņu laiks, ir Strēlnieks. Vēlā rudenī dzimušajiem Strēlniekiem rudens sākums atnesīs patīkamas atkalsatikšanās, pārnākšanu mājās gan tiešā, gan netiešā nozīmē un citus priecīgus mirkļus. Saulei ieejot Svaru zīmē, kamēr Venēra atrodas pavisam tuvu Merkuram, šis laiks ir īpaši sabiedrisks. Strēlniekiem tas nozīmēs komunikāciju ar cilvēkiem, kuri palīdzēs viņiem īstenot savus sapņus.