Kurām zodiaka zīmēm šogad jābūt piesardzīgām?

Photo by Allef Vinicius on Unsplash

25. janvārī sāksies Baltās metāliskās Žurkas gads, un, lai gan šis gads pārsvarā solās būt rāms un mierīgs, tomēr dažu zīmju pārstāvjiem īpaši jāpiesargājas, lai izvairītos no visādām nepatikšanām. Šajā gadā var nākties iemācīties pārvarēt savu raksturu un pieņemt lietas, kādas tās ir. Kuras zīmes tās ir? 

Vēzis 

Emocionālajam Vēzim šogad jābūt uzmanīgam – nevajadzētu emocijām ļaut pilnu vaļu un vadīt svarīgus lēmumus. Tas attiecas tieši uz privāto dzīvi. Ieteicams neklausīties tenkās un baumās, bet pārbaudīt informāciju, pirms izdarīt sasteigtus secinājumus. Īpašs risks Vēzim šogad saistīts ar pārstrādāšanos – neļauj sevi darbā pārslogot vai izmantot! Šogad Vēzim jāvēro pašam sevi īpaši uzmanīgi. 

Skorpions

Skorpionu daba mēdz būt ne visai patīkama citiem, taču tieši šogad īpaši jāiemācās sadzīvot ar apkārtējiem. Tāpat Skorpioniem vēlams atmest skepsi un ļauties netradicionālām un garīgām praksēm – kā medicīnā, tā personības izaugsmē. Vēlams strādāt pie optimisma un pozitīvāka dzīves skatījuma, nekā Skorpionam tas ierasts! No tā būs atkarīga veiksme kā darbā, tā privātajā dzīvē. 

Mežāzis 

Gads var iesākties ne visai veiksmīgi, bet tieši no Mežāža prasmes nepadoties un nenolaist degunu pēc kādas neizdošanās būs atkarīgs turpmākais gads. Mežāzim jāatmet raksturīgais pesimisms, un jāsaprot, ka ne visu viņš var kontrolēt – dažkārt labāk ir vienkārši ļauties. Lai nepalaistu garām dažādas izdevības, šogad vēlams mazāk sēdēt mājās un neierauties sevī.