Nomas dators darbam par kafijas cenu

Photo by NordWood Themes on Unsplash

Iespējams, Tu esi uzsācis jaunu biznesu. Un, iespējams, Tev ir ierobežoti resursi. Galva pilna ar idejām, bet diemžēl, pirms ķerties pie to realizēšanas, Tev nepieciešams atrisināt dažus ikdienišķus jautājumus. Vai tiksi galā pats vai tomēr nāksies algot darbiniekus?  Vai tam Tev ir nepieciešams birojs? Un, pat ja nav, kā Tu sazināsies ar saviem darbiniekiem? Kur Tu pats vai Tavi padotie glabās failus? Kā Jūs apmainīsieties ar idejām? Un tad mēs saprotam, ka Tev un Taviem darbiniekiem būs nepieciešams dators un programmatūra. Iespējams, arī tehniskais atbalsts, sevišķi, ja esi uz Jūs ar tehniku. Jāatzīst, diezgan lielas sākotnējās izmaksas biznesam, kurš vēl ir tikai sākuma stadijā un nevar zināt, cik ātri spēs nest vēlamo peļņu.

Bet, ja pieņemsim, ka darbs ir sezonāls? Vai varbūt Tev un Taviem darbiniekiem datori ir nepieciešami tikai uz noteiktu laiku. Vai tiešām pirkt? Ko darīt ar tehniku pēc projekta nodošanas? Šādiem gadījumiem ir pieejams pakalpojums — darba vietas noma, ko piedāvā SIA ALSO Latvia.

 

Ko nozīmē — nomāt darba vietu?

Tas nozīmē, ka mēnesī par noteiktu un saprātīgu samaksu vari saņemt lietošanā datoru un tā aprīkojumu ar visu nepieciešamo programmatūru biroja darba nodrošināšanai un to atdot atpakaļ, tiklīdz tev to vairs nevajag, piemēram, pēc projekta beigām. Tā vietā, lai tērētu laiku un naudu, raizējoties par vajadzīgo tehnisko nodrošinājumu darbam, varēsi pilnībā pievērsties savu biznesa mērķu sasniegšanai vai projekta prasību pildīšanai.

 

Cik izmaksās darba vietas noma?

Datorizētas darba vietas nomas pakalpojuma standarta komplekts mēnesī maksā zem 40 eur. Varētu teikt, ka par darba datoru ar programmatūru dienā iztērēsi ne vairāk kā par kafiju. Turklāt būsi brīvs no bažām par neplānotiem izdevumiem, kas varētu rasties datortehnikas apkopē vai remontā.

 

Kas ietilpst darba vietas nomas pakalpojumā?

“E-dators” standarta komplektā ietilpst:

·       Biznesa klases dators (i5/ 8GB/ 120SSD/ 14") ar operētājsistēmu Windows 10.

·       Biroja programmatūras pakete Office 365 Business Premium

·       Uz datora un mākonī glabājamo failu rezerves kopijas, ar iespēju piekļūt arī izdzēstajiem failiem.

·       Darba vietas tehniskais atbalsts.

 

 Ja Tev vajag vairāk:

Klienti, kuri skaidri zina, kāda programmatūra, ierīces un specifisks atbalsts viņiem ir nepieciešams darbam, saņem sev individuāli komplektētu pakalpojumu ar atbilstošu tehnisko atbalstu. Arī šāds pakalpojums klientam izmaksās sākotnēji fiksētu ikmēneša cenu.  

 

Ko vēl Tu vari saņemt nomas modelī?

Klienti papildus var izvēlēties un saņemt arī citas darbam nepieciešamās IT ierīces: datoru monitorus, printerus, kopētājus, kā arī nomāt specifisku programmatūru, kas bieži vien ir izdevīgāk nekā pašam iegādāties visu nepieciešamo programnodrošinājumu. Arī šīm ierīcēm iespējams saņemt nepieciešamo apkalpošanu.

 

Kur nomāt?

SIA ALSO Latvija piedāvā pakalpojumu “E-dators”, kas nozīmē IT mobilitātes risinājumu, kas ļauj saņemt pilnu darbavietas aprīkojumu par fiksētu ikmēneša samaksu. Pavisam vienkāršos vārdos — tas ir pakalpojums, kas nodrošina iespēju nomāt datorizētu darba vietu un koncentrēties tikai uz sava biznesa attīstīšanu, nesatraucoties par IT nodrošinājumu.