Oriģinālas idejas noderīgām Ziemassvētku dāvanām darbiniekiem

Laiks domāt par to, ko dāvināsim saviem darbiniekiem Ziemassvētkos! 

Apdāvināt sava uzņēmuma darbiniekus nozīmē parādīt, ka katrs darbinieks ir uzņēmumam svarīgs, tātad – katrs par sevi individuāla personība. Mums ir dažas idejas, kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, kas, arī visiem vienādas, tomēr reizē būtu patiešām oriģinālas un tava uzņēmuma darbiniekiem sagādātu patīkamu pārsteigumu. Pat tā pati tradicionālā krūzīte, T-krekls vai plānotājs var būt oriģināla dāvana, ja mazliet piedomā pie tās apdrukas satura... Mazliet radošuma un ikviena dāvana var kļūt gan oriģināla, gan noderīga!

 

Te mūsu sarakstiņš ar lietām, kuras var iegādāties dāvanām SIA “SwanGifts” un kuras noteikti būs noderīgas ikvienam!

  • Krūze – taču nevis vienkārši ar uzdrukātu uzņēmuma logo, bet kādu gada vārdu vai izteicienu, bosa pārteikšanos svarīgā sapulcē, vai citu iekšējo joku no iepriekšējā gada krājuma…  Aptaujā pašus darbiniekus! Lai viņi paši izlemj, kas bijis gada paliekošākais mirklis vai izteiciens – un lai tas drukātā veidā uz rīta kafijas krūzes ik dienas liks pasmaidīs par foršo mirkli, kas visiem palicis atmiņā.
  • Ļoti mīļa dāvana būs krūze adītā “džemperītī” – arī tāds ir SwanGifts piedāvājumā! Sasildīs gan tēja krūzītē, gan pati krūzīte!
  • Iepirkumu maisiņš no auduma – apdrukai var izmantot to pašu ideju, ko krūzei. Paspēlējieties ar iepirkšanās tēmu un uzņēmuma folkloru, varbūt jums ir pašiem savs spārnotais teiciens no sērijas “Maisiņš vajg”? Ekoloģija un zero-waste ir modē, un šī būs universāla un praktiska dāvana.. Vai ekoloģisks iepakojums citai dāvanai, ja vēlaties pasniegt lielākas dāvanas, piemēram, kādu no sekojošām
  • Skaisti iepakots silts pleds – klāt pievienojot kartīti ar personisku vēstījumu darbiniekam. Sasildīs pat vēsākos un skeptiskākos!
  • Termokrūze – lielisks sabiedrotais ziemas vakaros ikvienam. Turklāt tām nebūt nav jāpaliek tukšām! Kopā ar tējas sietiņu un gardas tējas paciņu ieliec katrā termokrūzē personisku apsveikumu – pateicības zīmīti darbiniekam, kas sildīs viņa vai viņas sirdi ne mazāk par pašu tēju!
  • Fondī komplekts ar uzņēmuma logo būs dāvana, kas vienlaikus kalpos kā mīļš vēlējums darbiniekam pavadīt ģimeniskus un draudzīgus svētkus kopā ar saviem tuvākajiem! Šādas dāvanas norādīs, ka uzņēmumam rūp, lai darbiniekam privātā dzīve ir tikpat svarīga kā darbs.
  • Līdzīgu vēstījumu paudīs arī laimīšu liešanas komplekts.
  • Vīna statīvs-briedis būs īpaši asprātīga dāvana jebkurai saimniecībai!
  • Lai neaizmirstu svētkos par pašiem mazākajiem, putnu barotava būs skaista dāvana, ko iekarināt dārza kokā vai logā – īpaši, ja tās forma un dizains iepriecinās ne vien putnus, bet arī barotāja skatienu!

 Novēlam svētkos atcerēties, ka galvenais ir laiks un personīgā attieksme, ko mēs katrs ieguldam Ziemassvētku dāvānās! Lai dāvana priecē gan tās devēju, gan saņēmēju!