Pašapkalpošanās veļas mazgātava – mazgā, gludini un iepazīsties!

pixabay.com

Holivudas kino industrija ir radījusi iespaidu, ka pašapkalpošanās veļas mazgātava ir absolūti brīnišķīga vieta, kur iepazīties. Divi vientuļi cilvēki saulainā sestdienas pēcpusdienā dodas mazgāt veļu, saskatās, starp viņiem rodas dzirkstele. Nākamajā sestdienā viņi atkal dodas uz pašapkalpošanās veļas mazgātavu un uzsāk sarunu. Un tālāk viņi satiekas jau arī ārpus veļas mazgātavas. Un šis stāsts turpinās ilgi un laimīgi! Šāds scenārijs iespējams ne tikai Holivudā, bet arī tepat Rīgā! Tiesa gan ,iepazīšanās (nedz Rīgā, nedz Holivudā) nav pašapkalpošanās veļas mazgātavu galvenā funkcija. To svarīgākais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ātri un ērti tikt pie tīras, sausas un izgludinātas veļas (iepazīšanās iespēja gan pilnīgi noteikti netiek izslēgta).


Kāpēc apmeklēt pašapkalpošanās veļas mazgātavu?

Pašapkalpošanās veļas mazgātava ir ārkārtīgi noderīga vieta, ja mājas veļas mašīna pēkšņi pieteikusi streiku. Vai varbūt veļas mašīnas iegāde vēl nav veikta. Šie ir īstie brīži, kad droši var vērsties pēc palīdzības pašapkalpošanās veļas mazgātavā. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas ‘’Nivāla’’ īpašniece uzsver, ka divu stundu laikā iespējams tikt ne tikai pie tīras, bet arī sausas veļas. Tāpat veļu šeit iespējams arī izgludināt. Sekojot līdzi mūsdienu tendencēm, ‘’Nivāla’’ piedāvā arī dabai draudzīgus EKO mazgāšanas līdzekļus.


Apnicis gludināt vīriešu kreklus? Ir risinājums

 ‘’Nivāla’’ piedāvā īpašu pakalpojumu arī tiem, kuriem, nu teiksim atklāti – nepadodas vai arī ļoti, ļoti nepatīk vīriešu kreklu gludināšana. Šeit iespējams nodod vīriešu kreklus gludināšanai maksājot vien 2.50 Eiro par kreklu.


Izmēģini veļas mazgātavas pakalpojumus ar atlaidi!

Ja esat izlasījis šo rakstu un nolēmis, ka ‘"Nivālas’’ piedāvātie pakalpojumi šobrīd ir tieši tas, kas nepieciešams, droši dodies uz Lāčplēša ielu 21, Rīgā ( ieeja no Akas ielas), pasakiet administratorei paroli ‘"Nivāla’’ un saņem 10% atlaidi jebkuram pakalpojumam. Pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti šeit patstāvīgi pieejama 20% atlaide.