Publicēts stundu saraksts, ko rādīs TV kanālu tiešraidēs un internetā

Šobrīd speciāli izveidotajā portālā https://www.tavaklase.lv/ ir publicēts stundu saraksts 6. – 9. aprīlim 1.-6. klasēm, kas palīdzēs vecākiem un bērniem attālinātajā mācību procesā. Skolēnu rīts sāksies plkst.9:00 un dienas laikā skolēni varēs sekot līdzi mācībām tiešraidē.  Speciāli sagatavotie mācību materiāli jeb mācību stundas tiks pārraidītas kanālā “ReTV”  un  “Sportacentrs.com TV”. 

Jau pirmdien, 6. aprīlī, kanālu tiešraides un arhīvs būs pieejami interneta vietnē https://www.tavaklase.lv/, līdz ar to mācību stundās varēs piedalīties arī tie bērni, kuriem mājās nav televizora, bet ir viedierīce ar interneta pieslēgumu.

Mācību stundas būs 20 minūšu garas un mazo klašu skolēni varēs paspēt gan izpildīt kādu uzdevumu, gan arī pārorientēties uz nākamo mācību stundu, kas notiks pēc kāda brītiņa. Tāpat būs iespēja sekot arī citu klašu mācībām, apgūt robotiku, kopīgi dziedāt, dejot, apgūt animācijas pamatus un citas interesantas lietas.

Tāpat skolēniem pieejami arī citi palīgmateriāli mācību procesa atvieglošanai - Nacionālais Kino centrs izveidojis sadaļu "Kino skolās tiešsaistē", kas pieejama mājas lapā filmas.lv. Līdz pat ārkārtas situācijas beigām visā Latvijā būs pieejamas vairāk nekā 40 filmas, kurām pievienots metodiskais materiāls skolotājiem un darba lapas skolēniem, par to vairāk lasi atsevišķā rakstā.