Slikto matu diena? Tad izlasi šo un pamēģini nesmieties!

Vīrietis. Photo by mohamed Abdelgaffar from Pexels

Tev ir slikto matu diena? Vēl trakāk, ja šī diena sākas no paša rīta, kad pulkstenis nepielūdzami saka, ka jādodas uz darbu, bet spoguļattēls vienkārši mēģina tevi iebiedēt. Ar radošu pieeju, protams, pilnīgi visu var mainīt, diemžēl ne vienmēr uz labo pusi.

Mana slikto matu diena sākās šorīt. Lai gan zinu, ka pirms gulēšanas matus mazgāt nav prātīgi, tomēr doma, ka no rīta varēšu ilgāk pagulēt, šķiet vilinoša. Rīts, protams, iesākās labi – nogulējis līdz pēdējam, piesteidzos pie spoguļa un….ĀAAAA! Manu sajūsmas rēcienu dzird visi kaimiņi, bet kaķis pārbijies ieskrien pagultē un sāk šņākt. Man uz galvas - kaut kāds Pizas tornim līdzīgs veidojums, kas ieņēmis savu formu un negrasās iztaisnoties. Pašauju ķemmi zem ūdens un mēģinu saslapināt matus cerībā, ka tie pakļausies. Taču tagad tie pieplok pie galvas un kombinācijā ar maniem ne visai stūrainajiem sejas vaibstiem tagad galva izskatās pēc futbolbumbas. Nolemju visu vērst par labu ar draudzenes matu laku. Kārtīgi sabužinājis savu ērkuli, aizveru acis, lai laka tajās neiekļūst, un dāsni pūšu… Tagad visam jābūt ok. Atveru acis… Pie velna! Uz melno matu fona parādījušies koši sarkani nevienmērīgi pleķi…  Nekad nebiju iedomājies, ka matu lakas varētu būt krāsainas!  Kamēr mēģinu aptvert notiekošo, zvana telefons. Boss. Sameloju, ka esmu slims un šodien darbā nebūšu.

Atlikušo dienu nespēju beigt domāt par to izstrādājumu aerosola flakoniņā. Līdz šim biju domājis, ka ar tādiem baloniņiem pūš tikai nepiedienīgus uzrakstus uz nīstamu kaimiņu sētām. Katrā ziņā glabāt šādu lietu vannasistabā visiem pieejamā vietā ir noziegums. Cilvēku tas var novest ne tikai pie sirdstriekas, bet arī valodas zuduma un sazin vēl kādām komplikācijām – jā, to visu vajadzētu uzrakstīt lietošanas instrukcijā kā iespējamos blakusefektus! Ceru, ka to zaņķi vismaz varēs izmazgāt… Un ar draudzeni tomēr būs saruna. Priekš kam tad paredzēti visi tie skaistumkopšanas saloni un friziermeistari?

Par laimi – nekas tā nenomierina sagrautu ego kā apziņa, ka citiem neiet labāk. Internetā atrodu reāli smieklīgu video, kur cilvēki mēģina nogriezt, iztaisnot vai ieveidot matus, bet rezultāts ne tuvu nav gaidītais. Jāsaka godīgi – kad tas notiek ar citiem, tas patiešām ir jautri – garīgais pamazām atgriežas.

Noskaties!