Uzzini, kā saglabāt sejas ādas jaunību un veselību, un piedalies konkursā!

Elektroporacija Riga Wealth Weyergans)

Elektroporacija – alternatīva skaistumkopšanas procedūra mezoterapijai un tieši tā ļauj saglabāt jaunību un uzlabo ādas veselību! Kādi ir šīs procedūras galvenie ieguvumi un kā tas notiek? Raudzījām noskaidrot Veselības un Skaistuma Centrā "Riga Wealth Weyergans".

Elektroporacijas galvenie ieguvumi ir:

  • Dziļa ādas mitrināšana un barošana;
  • Izlīdzinās krunciņas;
  • Uzlabojas ādas krāsa un tonuss;
  • Nostiprinās sejas ovāls.

Kā tas notiek?

  1. Caur adu tiek vadīti elektroimpulsi, apvienojumā ar negatīviem joniem, kas ādas šūnu membrānā izveido mikraskopiskus kanāliņus, caur kuriem ievadās hialuronskābe, aminoskabes, kolagēns un karnitīns.
  2. Nākošajā procedūras etapā uz ādas tiek uzlīmēti elektrodi, caur kuriem elektroimpulsi, apvienojumā ar negatīviem joniem, aktivizē un  paaugstina kalogēna sintēzi šūnā.

Procedūra ir patīkama un pilnībā nesāpīga, turklāt šai metodei ir apbrīnojams efekts: Rezultāts ir redzams uzreiz pēc procedūras veikšanas! Nav pietūkums, nav zilumi, nav nepatīkamu sajūtu. Elektroporacija ir risinājums, ja uz pasākumu jādodas tūlīt vai nākošajā dienā.

Tieši šai procedūrai augustā Veselības un Skaistuma Centrā "Riga Wealth Weyergans" ir īpaša, 20% liela atlaide. Tikai šomēnes  tā maksā 56.00 EUR. Turklāt kopā ar "Riga Wealth Weyergans" esam sagatavojuši īpašu pārsteigumu! Mūsu Facebook lapā to ir iespējams laimēt!

Piedalies konkursā un laimē procedūru sejas ādas jaunībai un veselībai

  1. Dodies uz 1188 Facebook konkursu;
  2. Spied “Like” ziņai;
  3. Ieraksti, kurš (vai kura) vēlētos šo procedūru izmēģināt.

Uzvarētājs tiks paziņots 13.augustā.

Vairāk par elektroporaciju lasi “Riga Wealth Weyergans” mājas lapā.