Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

5 gadījumi, kad Tev var noderēt krēsls ne tikai sēdēšanai

Krēsls, Image by Jill Wellington from Pixabay

Katram mums, protams, mājās, birojā, skolā un visur citur ir krēsls. Ja nākas uz tā ilgi pavadīt laiku sēžot, tas var palikt par garlaicīgu mēbeli. Tomēr ir veids, kā krēslam iedvest dzīvību, ne tikai pildot tā parasto funkciju, domātu sēdēšanai.

Krēsls kā pakāpiens

Vai neesi 1,80 cm gara persona, kas netiek pie augstajiem virtuves un sekcijas plauktiem? Ja tev nav mājās kompakti salokāmas trepes, kas neaizņem vietu, tad lai tiktu pie augstākiem plauktiem, Tev pavisam noteikti var noderēt krēsls. Bet pirms uz tā kāp, pārliecinies par tā stabilitāti. Tam jābūt izturīgam un krēsls nedrīkst grīļoties, pretējā gadījumā cietīs gan Tava sēžamā mēbele, gan sēžamvieta.

Krēsls kā vingrošanas atribūts

Cilvēkiem, kas ilgstoši pavada laiku sēžot, ļoti svarīgs ir sports. Un šim nolūkam vari izmantot arī savu krēslu. Sēžot uz krēsla vari veikt vairākus kāju vingrojumus, piemēram, vienkārši stalti sēžot, celt taisnas kājas gaisā. Tev tas šķiet smieklīgi? Neticēsi, cik tas patiesībā lieliski nostiprina kāju muskulatūru! Pamēģini – tas nemaz nav tik viegli!

Krēslu kā vingrošanas atribūtu vari izmantot arī kā paceļamu rīku muguras un roku vingrinājumiem. Izmēģini apstāties taisni aiz krēsla atzveltnes, to saturēt un celta gaisā. Bet uzmanies – nepacel to pārāk augstu, lai neatsistu pret griestiem. Ja telpas augstums atļauj vai pildi šo vingrojumu laukā, vari celt krēslu maksimāli iztaisnojot rokas virs galvas. Turi to stingri!

Neaizmirsti pārbaudīt sava krēsla stabilitāti pirms vingrojuma veikšanas.

Krēsls kā spēļu atribūts

Vai atceries, kā bērnībā taisījām štābiņus, virs vairākiem krēsliem novelkot palagu un ar knaģiem piespraužot to pie krēslu atzveltnēm? Parādi šo saviem bērniem, un Tavā mājā uzjundīs jautrība!

Krēsls var būt lielisks atribūts arī “tārpiņu sacensībām”. Kurš pirmais izlīdīs caur krēslu apakšu ar taisnām rokām, nerāpojot?

Un protams, vecā labā spēle, kurā piedalās vairāki spēlētāji, bet par vienu mazāk krēsls. Fonā skan mūzika, kuru ik pa laikam apstādina. Visi iet aplīti pa riņķi līdz apstājas mūzika. Tajā brīdī žigli jāpaspēj apsēsties. Kurš paliek bez krēsla, izstājas no spēles, noņem vēl vienu krēslu nost, un tā turpina līdz atlicis viens vienīgs krēsls un tikai 2 dalībnieki. Kurš ir ašākais Tavā ģimenē?

Krēsls kā mini galdiņš

Tie, kas dzīvo ļoti mazos dzīvokļos, noteikti sapratīs šo ieteikumu, un varam garantēt, ka daudzi tā arī izmanto krēsla kompakto priekšrocību. Ja vieta telpā neatļauj izvietot galdiņu pie dīvāna, uz kura uzlikt kaut vai tējas krūzi, skatoties iecienīto seriālu, šim nolūkam lieliski var kalpot krēsls. Vienīgi pārliecinies, ka uz tā uzklāj dvieli pirms karstas krūzes uzlikšanas vai ēdiena, kas uz tā var trāpīt. Tad Tu pasargāsi savu krēslu no iespējamiem vizuāliem defektiem.

Krēsls, kā drēbju žāvētājs

Vai arī Tev ir gadījies izmazgāt tik lielu drēbju apjomu, ka uz žāvētāja aptrūkstas vietas? Krēslu atzveltnes ir kā radītas nelielu drēbju žāvēšanai, pietam, ja uz tiem žāvē kreklus, tie mazāk saburzās un vieglāk gludinās. Ar šo, protams, arī aizrauties nevajadzētu, jo ilgstošs mitrums krēsla apdarei un materiālam var kaitēt, bet pa retai reizei šis ir lielisks veids, kā atrisināt šāda veida īslaicīgās problēmas.

Izcilus krēslus, kas ne tikai ir ērti sēdēšanai, bet var noderēt arī citos sadzīviskos jautājumos, iegādājies Rīgas Krēslu fabrikā! Uzņēmums ar pilnu atdevi jau kopš 1999. gada ražo speciāli konstruētus, ergonomiskus biroja darba krēslus, arī konferenču krēslus, bāra krēslus, galdus, mīkstās mēbeles, bērnu mēbeles un specializētos krēslus, kuru komplektācijai tiek izvēlēti vienīgi kvalitatīvi mehānismi un izturīgākās detaļas.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...