Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

5 ideālā randiņa receptes

Randiņš, Photo by Lindsey Weber on Unsplash

Randiņš, Photo by Lindsey Weber on Unsplash

Katram pārim reiz pienāk brīdis, kad aptrūkstas idejas kopējām nodarbēm. Ir lietas, kuras pirmajā randiņā varbūt labāk nedarīt, bet otrajā, trešajā vai ceturtajā, kad esat jau gatavi viens otru iepazīt tuvāk — mierīgi! Te būs dažas idejas, ko darīt ideālā randiņā, kurā tiekaties vairs ne pirmoreiz.

Humora pasākums

Nekas labs neiznāks, ja atšķirsies jūsu izpratne par humoru, tādēļ vēlams šo saderību pārbaudīt labi ātri. Apmeklējiet kopā kādu stāvizrādi vai improvizācijas teātra pasākumu. Ja smiekli nāks par vieniem un tiem pašiem jokiem, tad viss būs kārtībā!

Masāža diviem

Varbūt kādam tas šķitīs drosmīgi, taču tas ir labs veids, kā tuvāk iepazīties, nepārkāpjot vēlamās robežas. Vai palēnām nojaucot tās! Ir daudz lielisku iespēju masāžai pārim! Kāju masāža, roku masāža, relaksējošā masāža, SPA karsto akmeņu masāža, kā arī eksotiskākas masāžas, kuras izmēģināt: Taizemes tradicionālā masāža visam ķermenim, Champi masāža, ajūrvēdiskā masāža, Sandhi vai Abdžangi masāžas, Taizemes vai Indijas pēdu masāža… Kaut kas no visa plašā masāžu piedāvājuma noteikti iepriecinās jūs abus. Par eksotiskajām masāžām esam rakstījuši jau iepriekš.

Zvaigžņu vērošana

Tas ir ekonomisks, taču ļoti satuvinošs pasākums. Augusts ir laiks, kurā vērot perseīdu krišanu, un kāpēc to nedarīt divatā, uzklausot vienam otra vēlēšanās, bērnības sapņus un sarunās kļūstot arvien atvērtākiem vienam pret otru.

Peldēšanās kopā

Līdzīgi kā masāža, atrašanās daudz brīvākā tērpā var veicināt randiņu dinamiku tev vēlamā virzienā. Turklāt tas vienkārši ir jautri! Atkarībā no gadalaika un tā, cik droši jūties ar šo cilvēku, varat doties uz akvaparku vai baseinu, vai dabā pie ezera, upes vai jūras.

Dubultrandiņš ar draugiem

Kad esiet kādu laiku pavadījuši divatā, ir laiks pārbaudīt veco teicienu “pasaki man, kas ir tavs draugs…”! Turklāt četratā noteikti pavērsies jaunas izklaides iespējas, kam nav jābūt tikai kino apmeklējumam un vakariņām. Uzspēlējiet galda spēles, apmeklējiet kādu no izlaušanās istabām vai dodieties kopā kādā izbraucienā! Un pavēro, kā ar taviem draugiem satiek tavs jaunais izredzētais.. Vai kā otrās puses draugi izturas pret tevi. Iespējams, tas daudz ko mainīs jūsu attiecībās.

Izlasi arī:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...