Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

5 iemesli, kāpēc iegādāties mākslīgo eglīti

FOTO:Pixabay.com

FOTO:Pixabay.com

Ir pats pēdējais brīdis domāt par mājas dekorēšanu Ziemassvētkiem. Eglīte, protams, uzskatāma par šo svētku galveno rotu. Izrādās, arvien biežāk cilvēki izvēlās iegādāties tieši mākslīgās eglītes. Un šai tendencei ir savi iemesli :

1. Ekoloģija. Šis ir viens no populārākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki sākuši dot priekšroku mākslīgajām eglēm. Nopērkot mākslīgo egli vairs nav nekādas nepieciešamības doties uz mežu, lai nocirstu eglīti, kura vēl būtu varējusi augt.

2.Ekonomiskais faktors. Pērkot dabīgo eglīti, nauda šim pirkumam jāatvēl ik gadu. Iegādājoties mākslīgo egli, tā kalpos daudzus gadus un par līdzekļiem eglītes iegādei vairs nebūs jādomā.

3.Tīrība. Mākslīgā eglīte, atšķirībā no dabīgās, nebirst. Līdz ar to – nekādu skuju, kuras mājas stūros reizēm var atrast pat līdz Lieldienām.

4.Piemērots izmērs. Mākslīgās egles nopērkamas gan visdažādākajos garumos, gan platumos. Līdz ar to, iespējams iegādāties tieši tādu egli, kāda visvairāk iederēsies mājokļa interjerā.

5. Savdabīgs dizains. Spilgtāka interjera piekritēji mākslīgajām eglēm dod priekšroku to daudzpusīgo dizaina risinājumu dēļ. Ja vien ir tāda vēlēšanās, mākslīgās egles var iegādāties visdažādākajās krāsās un formās.

Kur iegādāties mākslīgo eglīti?

Lai atrastu savu īsto eglīti, reizēm nākas aplūkot daudzas, jo daudzas. Veikalā ‘’ DGS elektronika’’ šogad pieejamas mākslīgās egles jebkurai gaumei un maciņam. Tāpat arī ‘’ DGS elektronika’’ veikalā iespējams iegādāties visa veida eglīšu rotājumus un visdažādākās gaismas virtenes. Braucienu pēc eglītes droši var apvienot arī ar dāvanu pirkšanu, jo arī to ‘’ ‘’DGS elektronika’’ veiklos netrūkst. Veikalā pieejamas ļoti interesantas un praktiskas lietas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Novēlam neapjukt no plašā preču klāsta un lai veiksmīgi pirkumi!