Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Agnija Grigule saņēmusi naidīgus interneta komentārus par savu kalsnumu

Agnija Grigule, 1188 Play ekrānšāviņš

Agnija Grigule, 1188 Play ekrānšāviņš

Diemžēl gandrīz visu apzināto cilvēces attīstības vēsturi cilvēku dzīvi ir regulējuši dažādi uzspiesti noteikumi, stereotipi un “ideāli” – kā būtu pareizi veidot savu dzīvi, ar ko nodarboties, kādai reliģijai pievērsties un arī – kā izskatīties. Pēdējam, vismaz mūsu dienās, vairāk pakļauts sieviešu dzimums.

Mums šķiet, ka aizskarošu attieksmi un komentārus biežāk nākas piedzīvot saņem apaļīgu formu īpašniecēm, taču populārā influencere Agnija Grigule raidījumā “Sieviete. Personīgi” atklāj, ka no līdzīgiem uzbrukumiem nav pasargāti arī kalsnie cilvēki:

“2017.gada pavasarī man bija dažas mentālas dabas problēmas – panikas lēkmes, depresija, kā rezultātā pilnīgi pazuda apetīte, es vienkārši nespēju neko ieēst. Mans svars nokritās līdz 47-48 kilogramiem, man burtiski varēja “redzēt cauri”, mana ģimene ļoti pārdzīvoja. Taču tieši tad internetā es saņemu ļoti daudz pārmetošu komentāru, naidīgu – pēc kā tu izskaties, kādu piemēru tu rādi meitenēm, un tā tālāk. Man vairs nelika “like”, daudzi atsekoja ..”

Par laimi, lietas pamazām mainās uz labo pusi. Kā atviegloti secina raidījuma vadītāja Daina Jāņkalne – modes kliedzieni vairs nav modē, arvien lielākā cieņā ir dažādība un oriģinalitāte. Taču izrādās, ka arī ar šo visnotaļ pozitīvo tendenci var aiziet otrā galējībā un nodarīt sev pāri dēļ vēlmes par katru cenu izcelties un nošokēt. Kā tā var būt – par to šajā video sižetā!

Skatieties arī:

Trenere Nika Linde - sievietes joprojām tiecas uz nereāliem skaistuma standartiem

Stiliste Indra Salceviča atklāti par piedzīvoto pazemojošo attieksmi

Tetovējumi, pīrsingi, karāšanās āķos - uz ko alternatīvās modeles slavas dēļ ir gatava "Ērkšķu" Olga ?


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...