Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Agrita aprēķinājusi pieprasāmo bērnu uzturlīdzekļu summu

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Četru bērnu māmiņa Agrita Bindre raidījumā “Ģimene burkā” atklāj ļoti nepatīkamu patiesību, ko gan pastāvīgie realitātes seriāla skatītāji jau varēja nojaust – no ģimenes aizgājušais Jānis gada laikā bērnu vajadzību finansēšanā nav piedalījies pilnīgi nemaz. Lielās ģimenes uzturēšana pilnība gūlās uz Agritas pleciem un viņa to arī ir godam paveikusi.

Taču saņemot pavēsti no tiesas, kurā Jānis pieprasa šķiršanos un pārmet, ka viņam tiek liegta saskarsme ar bērniem, sievietes mērs beidzot ir pilns un viņa ir nolēmusi iesniegt prasību par uzturlīdzekļu piedziņu. Agrita ir sīku un smalki aprēķinājusi visus izdevumus pa pozīcijām un ar šiem aprēķiniem dosies uz tiesu.

“Ja tu nespēj lietas nokārtot, normāli sarunājoties, tad nekas neatliek – būs šādi. Es gribētu atgādināt, ka abiem vecākiem ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi pret saviem bērniem! Par tiem pēdējiem tu, draudziņ, kaut kā esi piemirsis” – ar šādi vēstījumu Agrita vēršas pie sava neapzinīgā bijušā dzīvesbiedra.

Cik liela būs pieprasītā summa un ar cik daudz un dažādām izdevumu pozīcijām jārēķinās katram vidusmēra vecākam, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Jauns pavērsiens Bindru šķiršanās sāgā

Agrita šokēta par Jāņa attieksmi pret bērniem

Agrita dzēlīgi izsakās par bijušā vīra izlaidīgo dzīves veidu


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...