Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Agrita skaidro, kā risinās nobloķētā konta jautājums

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre, 1188 Play ekrānšāviņš

Tā kā pašmāju realitātes seriāla “Ģimene burkā” varones Agritas Bindres iecerētais brauciens uz Vāciju dažādu iemeslu dēļ tomēr ir pajucis, viņai radies brīvs brīdis pačalošanai ar māsu un tuvākajām draudzenēm. Protams, ka sarunas temats neizbēgami nonāk pie pēdējā laika sāpīgākajiem notikumiem – pēc bijušā vīra iesnieguma bāriņtiesai nobloķētā Agritas bankas konta un tā, ciktāl pavirzījies šīs problēmas risinājums.

Kā jau varēja gaidīt, process izrādās gana sarežģīts un piņķerīgs, un arī pēc būtības netaisnīgs – tagad tieši viņai būs jāpierāda, ka Jānis nav uzturējis ģimeni, nevis otrādi. Kamēr notiek skaidrošanās, kas ilgs vairākus mēnešus, Agritai būs jāsāk pa daļai atmaksāt it kā nelikumīgi iegūtos līdzekļus no valsts. Taču Agrita ir apņēmības pilna un tic taisnīguma uzvarai:

“Manās rokās ir visi nepieciešamie pierādījumi – bankas kontu izdrukas un viss cits. Arī par laiku, kad Jānis vēl dzīvoja mājās un, pēc paša vārdiem, esot uzturējis ģimeni, viņam nebūs neviena pierādījuma par savu ieguldījumu. Jo tāda vienkārši nebija. Ģimeni uzturēju es viena pati, vēl pat viņam skaitīju uz kontu regulāri naudu – lai tām pašām pīpītēm un “citronūdentiņam” sanāktu.”

Arī par Agritas it kā liktajiem šķēršļiem Jānim satikt bērnus viņai rūgtuma pilnas atziņas. Kā bija patiesībā, pastāvīgie “Ģimene burkā” skatītāji jau zina, bet situācijas kopsavilkumu atradīsit arī šajā video!

Skatieties arī:

Tiesu izpildītājs nobloķējis Agritas bankas kontu

Agrita izplūst asarās, atceroties izirušās laulības skaisto sākumu

Agrita aprēķinājusi, cik lieli bērnu uzturlīdzekļi būtu jāmaksā viņas bijušajam vīram


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...