Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Agritas pagātnes noslēpumi: Jānis nav pirmais, kurš mani bildināja

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Pavasaris ir laiks, kad gribas domāt par priecīgām tēmām, un uz šīs nots arī četru bērnu māmiņa Agrita Bindre-Blumenaua, atvelkot elpu starp smagajiem palīdzības braucieniem uz Ukrainas pierobežu, dalās atmiņās par kādu skaistu jaunības epizodi.

Izrādās, pirms teikt jāvārdu savam vīram un trīs bērnu tēvam Jānim, Agritu saistījušas romantiskas attiecības ar kādu ļoti jauku jaunu cilvēku. “Tas viss bija ļoti skaisti. Mēs iepazināmies teātrī, šis cilvēks bija ļoti mīļš, galants, uzmanīgs, apbēra mani ar ziediem un dāvanām, centās izpildīt visas manas vēlmes. Viņš arī lauza manus stereotipus par to, ka blakus noteikti vēlos sava vecuma vai vecāku vīrieti, bet nekādā gadījumā ne jaunāku” smaidot stāsta Agrita raidījumā “Ģimene burkā”.

Kādu dienu jaunais cilvēks Agritu negaidīti pārsteidzis ar bildinājumu – tas noticis lietainā dienā, ēdot saldējumu autobusa pieturā. Agrita no šoka uzreiz nav spējusi attapties, un atbildējusi, ka viņai jāpadomā … Protams, pēc kāda laika atbilde bija “Jā!”, un pāris sāka gatavoties kāzām. Interesanti, ka pretēji tam, ka par labāko laiku kāzām uzskata vasaru, Agrita vienmēr bija vēlējusies kāzas ziemā – īpašajā, svinīgajā nedēļā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu. Tieši tā arī vēlāk noticis, laulājoties ar Jāni.

Kāpēc tad romantiskais pāris tomēr neapprecējās? Dzīve mēdz izspēlēt visādus jokus, bet vairāk par uzzināsi, noskatoties šo 1188 Play video!

Skatieties arī:

Jānis Sniedzāns - bildinājumam jābūt nenormāli romantiskam

Edgars Masaļskis otrreiz sievu būtu bildinājis savādāk

Aigara un Evitas romantiskās kāzas ziemā


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...