Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Aizkulises: Gustavo lielkoncerts “Arēna Rīga”

Gustavo koncerts, foto: Slavenības. Bez filtra

Piektdien, 25. novembra vakarā, "Arēnā Rīga" savus fanus un hip-hopa cienītājus uz vērienīgu lielkoncertu pulcēja pašmāju repa vecmeistars Gustavo, kurš ar lielu un grandiozu šovu atgriežas uz skatuves. Gustavo repertuārs dzīvajos koncertos pilnā apjomā nav skanējis kopš 2014. gada, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka koncerts pulcēja iespaidīgu fanu loku

Gustavo koncerta programmā, kas veltīts viņa debijas albuma “Beidzot” repertuāram, bija sagatavojis vairākus pārsteigumus – uz skatuves kāpa pašmāju reperis Ozols, ansis, Rolands Če un Papa Či. Koncertu papildināja arī DJ Monsta performance.

Arī “Slavenības. Bez filtra” balļīšu medniece Baiba Klints devās jau uz mūziķa pirmo mēģinājumu, lai noskaidrotu kā Gustavo gatavojas koncertam un ielūkojās aizkulisēs. Tāpat, kā jau pie lielmāksliniekiem painteresējās gan par Gustavo raideri, gan to, cik tad īsti viņš vispār ir pagulējis pirms lielā notikuma. Turpat Baiba satika Latvijas "zelta reperi" – Ozolu un beidzot tika skaidrībā, kādas tad šobrīd ir abu mūziķu attiecības, jo nav nekāds noslēpums, ka pirms pāris gadiem abi bija nostājušies uz kara takas. Tāpat Pirms koncerta Baiba ieplūda arī apmeklētāju rindās, kur satika ne vienu vien slavenību, kuri ieradušies uz koncertu - Miku Ozoliņu, Mārtiņu Poču, Reiku un citus. Zemāk skaties 1188 Play video no šova "Slavenības. Bez filtra", kurā Gustavo atklāj, kā tapa vērienīgais lielkoncerts un ļauj ielūkoties tā aizkulisēs.

Ieskaties arī šeit:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...