Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Asprātīgas krūzīšu apdrukas idejas, kas ienesīs ofisā jautrību!

Jautrība ofisā, dāvanu idejas, Photo by Adam Winger on Unsplash

Jautrība ofisā, dāvanu idejas, Photo by Adam Winger on Unsplash

Apdrukātas krūzītes vai t-krekli jau sen ir vienas no TOP dāvanām, kas ļauj dāvinātājam būt radošam un personiskam. Taču izaicinājums vienmēr ir gana trāpīga, asprātīga teksta atrašana. Atklāti sakot, agrāk pat nenojautu, cik milzīga loma ir trāpīgai idejai, kas uzdrukāta uz dāvanas, kamēr nepiedzīvoju to uz savas ādas. Tad sāku apzināties, ka šo atribūtiku var izmantot ne tikai komunikācijas veicināšanai privātajā dzīvē, bet arī darbā, ofisā. Lūk, mans pieredzes stāsts par to kā apdruka palīdzēja man izkāpt no ierastās intravertās vides, turklāt pats sajutos pat gandarīts par šo pavērsienu, jo nebiju domājis, ka man ir tik viegli komunicēt ar citiem.

Man bija apdrukāts T-krekls ar populārajiem Fortnite deju soļiem – neticēsiet, kā tas izmainīja manu dzīvi! Cik ļoti vienmēr uzlabojās apkārtējo garastāvoklis, kad ienācu telpā! Daudzi cilvēki mēģināja nostāties man pretī un soli pa solim izpildīt deju soļus, kas bija attēloti uz krekla. Sanāca iepazīties ar jauniem draugiem uz ielas un autobusā, bija par ko parunāt ar pilnīgiem svešiniekiem draugu ballītēs. Līdz tam pat nebiju iedomājies, ka cilvēki ir tik atvērti. Atliek tikai spert pirmo soli un, ja ne vienmēr to esi gatavs spert pats, interesanta atribūtika noderēs.

Ko darīt, piemēram, ofisa cilvēkiem, kuriem darbs pieprasa noteiktu dresskodu? Apdrukāta krūzīte ofisā uz galda ar trāpīgu vēstījumu ir perfekta dāvana kolēģiem un draugiem, un pat pašam sev. Galu galā – tas ne tikai var likt pasmaidīt pašam ikreiz, kad to dzerat, bet tas var palīdzēt uzsākt sarunu un komunikāciju, uzlabot garastāvokli.

Šādu asprātīgu krūzīšu izvietošana ofisā vai sanāksmju telpās arī ir lielisks variants, kā veicināt neformālo komunikāciju un palīdzēt atbrīvoties. Tā saucamās saviesīgās sarunas ne visiem padodas viegli - esam tā iegrimuši ikdienas dunā, dažkārt nepazīstam sapulču dalībniekus tik labi, lai jokotu par personiskām lietām. Bet pasmieties un pārrunāt to, kas kuram uz krūzes rakstīts un ko krūze par viņu pasaka - tā ir perfekta ideja, kā veicināt tā saucamo Small talk un palīdzēt atbrīvoties.

Lūk, esam sagatavojuši lieliskas idejas tekstiņiem, kas noderēs, piemēram, sagatavojot katram kolēģim pa apdrukātai krūzītei. Turklāt tici man – šī krūze viņam radīs neskaitāmas emocijas, izraisīs daudz smieklu, pozitīvisma un jautras sarunas ar kolēģiem un uzlabos dienu!


Lūk, idejas krūzes apdrukai, kas vienmēr radīs iemeslu, par ko parunāt

1. Ja Tu neatceries manu vārdu, vienkārši pasaki: “Šokolāde”, un es būšu klāt ..

2. Šodiena ir mana mīļākā diena

3. Nerunā ar mani, kamēr šī krūze nebūs tukša

4. Katra diena ir dāvana, kas jāmalko ar baudu un nesteidzīgi

5. Vai ar šo krūzi rokās es izskatos iespaidīgi?

6. Kad kļūstu izsalcis, es notiesāju kolēģus, tāpēc labāk uzcienā mani ar ko gardu!

7. Man ir paveicies – man pieder vislieliskākā kolēģu kolekcija

8. Dzīve ir īsa – smaidi, kamēr Tev ir zobi!

9. Es nekad nebēgu no smaga darba – esmu par slinku, lai skrietu

10. Es varētu tev piekrist, bet tad mēs abi kļūdītos

11. Es neciešu no ārprāta – es izbaudu katru tā minūti!

12. Es neesmu lēns, es esmu enerģijas taupīšanas režīmā.

13. Man šodien ir jauna frizūra, to sauc par “es mēģināju”

14. Mana diēta šodien: 1% kafijas, 99% kolēģu dāvātās konfektes

15. Smaids ir lipīgs. Ja nāksi tuvāk – vari inficēties!

16. Pirms nāc klāt, pasmaidi! Es ar drūmajiem nerunāju.

17. Uzmini, kas ir šajā krūzē?

18. Atnāci saskandināt?

19. Uzsmaidi man!

20. Es nekožu

21. Ko tu man atnesi?


Izlasi arī:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...