Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Deviņas lieliskas dāvanas, par kurām autovadītāji būs sajūsmā

Dāvana autovadītājam, Image by Bob Dmyt from Pixabay

Sagādāt dāvanu autovadītājiem un autovadītājām parasti nav nemaz tik sarežģīti – katrs priecātos saņemt, piemēram, jaunas ziemas riepas vai kādas degvielas uzpildes stacijas dāvanu karti. Taču tās nav vienīgās opcijas, tāpēc turpini lasīt un uzzini, kas iet pie sirds ikvienam auto saimniekam!

Gan ērtībai, gan tīrībai: rokas putekļu sūcējs

Auto mīļiem noteikti ir svarīgi, lai tīrs būtu arī auto salons, tomēr tā izsūkšana var kļūt par zināmu izaicinājumu – izmantojot parasto putekļu sūcēju, kas jāpieslēdz pie elektrotīkla, jāatrod vieta, kur auto var novietot rozetes tuvumā. Un arī vadi sūkšanas procesu pavisam noteikti neatvieglo.

Minēto iemeslu dēļ ikviens autovadītājs būs ļoti priecīgs par bezvadu rokas putekļu sūcēju. Tam ir vairākas priekšrocības – šāda putekļu sūcēja izmērs ir ļoti mazs, tāpēc tam varēs atrast vietu bagāžas nodalījumā, savukārt uzlādējamā baterija (kas ļauj iztikt bez vadiem) palīdzēs tikt klāt arī pašiem neaizsniedzamākajiem stūriem un nišām.

Ja putekļu sūcējs šķiet par dārgu, vari iegādāties auto salona tīrīšanas dāvanu karti kādā no automazgātavām.

Drošībai un kuriozu iemūžināšanai noder video reģistrators

Kvalitatīvs video reģistrators palīdz ļoti dažādās situācijās – gan nofilmējot kādu amizantāku ikdienas epizodi ceļu satiksmē, gan (tpfu, tpfu, tpfu) ceļu satiksmes negadījumus (šādos gadījumos video reģistratora ieraksts var būt ļoti noderīgs kā pierādījums). Tāpat reģistrators palīdz piefiksēt garnadžus un vandāļus, kas mēdz apskādēt auto. Taču neviens nav liedzis šo ierīci izmantot arī interesantākām nodarbēm. Kāpēc gan to neizmantot, piemēram, lai iemūžinātu savas sejas grimases kādā stresainākā mājupceļā pēc darba vai amatieru autosacīkstēs? Tos var iegādāties auto piederumu veikalos.

Tīrības mīļotājiem noderēs tīrīšanas līdzekļu komplekts

Ja dāvanai nevēlies tērēt kaudzi naudas, taču tajā pašā laikā gribi, lai tā ir noderīga un praktiska, teicams variants ir tīrīšanas līdzekļu komplekts. Ko tajā iekļaut? Lūk, daži no tīrīšanas līdzekļiem, par kuriem priecāsies ikviens automašīnas īpašnieks:

  • Virsbūves vasks;
  • Paneļa virsmu tīrīšanas līdzeklis vai salvetes;
  • Mikro šķiedras lupatiņa;
  • Šampūns virsbūves mazgāšanai;
  • Logu tīrīšanas šķidrums.

Protams, šo komplektu vari papildināt pēc savas izvēles vai automašīnas īpašnieka vēlmēm.

Telefona turētājs ar lādētāju maksimālai ērtībai

Teju katram automašīnas īpašniekam ir gan telefona turētājs, gan lādētājs, kas tiek pievienots tā dēvētajam piepītējam vai magnetolai. Taču daudz ērtāks risinājums ir telefona turētājs, kurā lādētājs ir iebūvēts. Šādas ierīces galvenais pluss ir iespēja izvairīties no vada, kas parasti stiepjas no piepītētāja vai magnetolas līdz telefona turētājam. Pavisam ērti ir bezvadu lādētāji, taču, pirms izvēlies šādu dāvanu, pārliecinies, vai dāvanas saņēmēja telefona modelis šādam risinājumam ir piemērots, un vai konkrētais lādētājs atbalsta šī modeļa uzlādi.

Kvalitatīvas saulesbrilles noderēs ikvienam

Arī ikdienas gaitās, bet it īpaši pie auto stūres spoži saules stari var būt ļoti kaitinoši un arī bīstami. Lai no tiem izvairītos, lieti noder atbilstošas saulesbrilles. Auto vadītājiem būtu ieteicams izmantot saulesbrilles ar polarizētām lēcām

Kuram gan nepatiktu izbrauciens ar eksotisku auto?

Ļoti iespējams, ka Tavu paziņu lokā nav daudz cilvēku, kuri ikdienā pārvietojas ar Ferrari vai Lamborghini. Arī uzdāvināt šādu spēkratu diezin vai būs iespējams, tomēr laba ideja ir dāvanu karte, kas dod iespēju izbraukt ar kādu no šiem vai citiem visai ekskluzīviem automobiļiem. Turklāt tas nav vienīgais variants – laba izvēle ir arī, piemēram, iespēja sacensties kartinga trasē.

Auto ledusskapis noderēs vasaras karstākajās dienās un festivālos

Kuram gan pašā vasaras karstumā vai festivālā nepatīk baudīt vēsu un atspirdzinošu limonādi vai ledusaukstu ūdeni, vai ne? Lai tas autobraucējam būtu iespējams jebkurā diennakts laikā, nepieciešams auto ledusskapis. Lētāks, bet ne mazāk praktisks variants ir arī aukstuma kaste, turklāt to varēs paņemt līdzi uz pludmali, vasarnīcas nojumi vai kādu citu vietu, kur dāvanas saņēmējs vēlēsies baudīt atvēsinošu dzērienu un/vai svaigu pārtiku. Īpaši noderīga dāvana tiem, kuri mēdz doties garākos izbraucienos!

Jaunas ziemas riepas un vasaras riepas liks palēkties no laimes

Ja bez visām iepriekš uzskaitītajām lietām vēl būtu iespējams iztikt, tad vasaras un ziemas riepas gluži vienkārši ir obligāta nepieciešamība. Līdz ar to automašīnas īpašnieks par šādu dāvanu būs īpaši priecīgs.

Ar degvielas uzpildes stacijas dāvanu karti aizšaut garām nav iespējams

Tāpat kā jau minētās vasaras un ziemas riepas, arī degviela ir nepieciešama katram autobraucējam, tāpēc degvielas uzpildes stacijas dāvanu karti novērtēs ikviens. Ja esi izlēmis par labu šādai dāvanai, pirms tam gan pārliecinies, vai attiecīgā DUS ir pa ceļam nevis Tev, bet gan dāvanas saņēmējam!

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...