Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Dziedātāja Alise Haijima ir satikusi savu īsto vīrieti

Alise Haijama, 1188 Play ekrānšāviņš

Alise Haijama, 1188 Play ekrānšāviņš

Dziedātāja Alise Haijima, kuru daudzi tuvāk iepazina arī šova "Mīla kemperī" pagājušajās sezonā, viennozīmīgi ir meitene, kas izceļas savu vienaudžu vidū. Jau paši Alises radu raksti – viņas tētis ir japānis – un eksotiskā āriene ir tie, kas vienmēr pievērsuši pastiprinātu uzmanību, gan labā, gan sliktā nozīmē. “Ir cilvēki, kam tas mans citādums interesē tik ļoti, ka tas jau kļūst uzbāzīgi, aptaustīt jau bezmaz mēģina. Ir atkal tādi ļoti konservatīvi, kam pieņemt citas rases cilvēku joprojām ir pagrūti” savā neparastajos vērojumos viņa dalās ar šova "Kad viņas satiekas" skatītājiem.

Runājot par savu ideālo vīrieti, Alise uzsver, ka viņam vienlaikus jābūt ar mugurkaulu un jāprot pateikt stingru “nē”, gan arī – tomēr jāklausa savu sievieti. Uz Valda Meldera iebildi, ka tas nu gan diez vai būs iespējams, spridzīgā meitene atteic, ka ne vien ir iespējams, bet tāds pat arī ir atrasts! Jā, Alises sirds vairs nav brīva, un ar jaunu draugu saistās nopietni nākotnes plāni.

Kā jau pa pusei japānietei, Alisei ir arī lielāka interese par šīs zemes kultūru, tai skaitā – mūsdienu jauniešu popkultūru. Kādas mūsu izpratnē dīvainas lietas tur notiek, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Laura Raila ar vīru iepazinusies Internetā

Ko dziedātāja Būu ir mācījusies no rūgtās attiecību pieredzes ?

Kurš bija Alises Haijimas sirdsāķītis "Mīlā kemperī" ?

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...