Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Felipe Gabriels beidzot ticis pie uzturēšanās atļaujas

Felipe Gabriels, 1188 Play ekrānšāviņš

Felipe Gabriels, 1188 Play ekrānšāviņš

Brazīlietim Felipem Gabrielam beidzot pienākusi viņa lielā diena – pēc aptuveni pusgadu ilgām birokrātiskām procedūrām puisis ir saņēmis Latvijas uzturēšanās atļauju.

“Man jau draugi teica, ka Latvija ir viena no grūtākajām valstīm, kur šādu atļauju nokārtot, bet es sākumā neticēju. Tagad zinu, kā tas ir, pagājuši seši mēneši, un šis jautājums visu laiku man nedeva miera. Bet nekas, jābūt pacietīgam ” – par savu sarežģīto ceļu uz ilgi gaidīto oficiālo statusu Felipe stāsta arī raidījuma “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem.

Patiešām, cilvēkiem, kas paši nav ar to saskārušies arī varētu būt pārsteigums, cik daudz dažādu procedūru un pārbaužu jānokārto, cik dokumentu jāiesniedz – jābūt darba vietai ar solīdu algu, dzīvoklim, apdrošināšanai, līdzekļiem bankas kontā, galvotājiem un pat izziņai, ka neesi slims ar tuberkulozi.

Bet nu tas beidzot ir galā, un Felipe laimē burtiski lido, no saviļņojuma aizmirsies tiktāl, ka pat iekāpis svešā automašīnā, un steidz sen gaidīto vēsti paziņot mammai. Latvijā puisis plāno palikt vēl vismaz gadu, tā ka nelabvēļiem būšot vien ar to jāsamierinās.

Skatieties arī:

Felipe ar jauno draudzeni apmeklē pāru terapiju

Felipe Spānijā atpūšas kopā ar Kristapu Porziņģi

Felipe nav lielā sajūsmā par tradicionālajiem latviešu ēdieniem

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...