Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

FOTO Dailes teātra aktieri ballējas jaunās sezonas atklāšanā

Dailes teātra 102. sezonas atklāšanas ballīte, fotogrāfs Jānis Deinats

Jūlija pašā noslēgumā Dailes teātris atklāja jauno - 102. sezonu. Pirmajā kolektīva kopsapulcē darbiniekus uzrunāja valdes loceklis Juris Žagars un mākslinieciskais direktors Viesturs Kairišs. Šosezon Dailes teātra kolektīvam pievienojas Agnese Vārpiņa, kas turpmāk būs teātra komunikācijas vadītāja. Pēc kopsapulces notika tradicionālā Dailes teātra kolektīva sezonas atklāšanas fotografēšanās.

Jauno sezonu Dailes teātris uzsāks jau 3. augustā Dailes dārzā. Ar Olgas Dreģes un pianista, komponista Edgara Cīruļa kopdarbu tiks atklāts teātra simtgadei veltīts koncertcikls "Dailes kanons", kura ietvaros līdz pat 9. septembrim atsevišķos vakaros uz skatuves tiksies arī Juris Bartkevičs, Ieva Segliņa un Platons Buravickis, Juris Strenga un Jānis Šipkēvics, Lilita Ozoliņa un Reinis Zariņš, Rēzija Kalniņa un Vestards Šimkus, Lidija Pupure un Agnese Egliņa, kā arī Raimonds Pauls, Ausma Kantāne un Ilze Ķuzule-Skrastiņa.

Jaunajā sezonā Dailes teātra kolektīvu papildina divas jaunas aktrises – Katrīna Griga un Milēna Miškēviča, kuras uz skatuves jau būs redzamas jaunākajos iestudējumos: “Zemdegas”, “Piekrišana”, “Smiļģis” un “Trīs draugi”.

Apskaties arī citas sabiedrības krējuma ballīšu foto galerijas:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...