Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Gardākās šašlika receptes jebkurai gaumei

Šašliks, Photo by Askar Abayev from Pexels

Šašliks, Photo by Askar Abayev from Pexels

Šašliks ir viens no vasaras sezonas iecienātākajiem ēdieniem, ko patiesībā var baudīt arī ziemā. Un kā gan iedomāties Jāņus bez šašlika? Protams, ja tieši Tevis gatavotais šašliks tiek atzīts par labāko kompānijā, burtiski sajūties tajā brīdī kā “Šašlika karalis”, kas ir liels gods katram, kas pielicis savas pūles šašlika gatavošanā! Izmēģini gardākās šašlika receptes!

Kādu šašliku pagatavot?

Iecienīto kaukāza šašliku, ko novērtē varenākie vīrieši, pagatavot var būt izaicinājums katram, tomēr patiesībā, sekojot receptē norādītajām darbībām, tas nemaz nav tik sarežģīti, cik sākumā šķiet, turklāt šašliks garšos vienkārši izcili!

Maigākais no visiem esot vistas šašliks. Ja dod priekšroku putna gaļai, marinādi vistas gaļas šašlikam vari pagatavot pat 30 minūtes pirms šašlika cepšanas! Šis ir īsts gardums “pēdējā brīža” gadījumiem.

Granātābolu sulas marināde, citronskābes marināde un kefīra marināde piešķir šašlikam neparasti gardu sulīgumu. Izmēģini!

Ja esi piemirsis par šašlika pagatavošanu laicīgi, bet nevēlies pirkt veikala šašlikus, pagatavo sulīgu šašlika - minerālūdens marinādi, kas iemarinē gaļu 1 stundas laikā!

Ja tev tradicionālie cūkgaļas un vistas šašliki neiet gluži pie sirds, bet esi zivju cienītājs, pārsteidz savus draugus ar paša noķertas līdakas šašliku! Tas noteikti spēj pārsteigt arī iestos gaļas šašlikus!

Lasi arī:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...