Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Grupa "Labvēlīgais tips" koncertēs Latvijas estrādēs

Grupa "Labvēlīgais tips"

Grupa "Labvēlīgais tips"

Grupa "Labvēlīgais tips" aicina uz koncertiem "Es nav redzējis Tevi jau sen!" Latvijas estrādēs.

Kur notiks koncerti:

  • 25.jūlijā grupas daiļrades baudītāji gaidīti Valmieras,
  • 1.augustā - Saldus,
  • 7.augustā - Ikšķiles, bet
  • 8.augustā - Alūksnes estrādē

Tā būs atkalsatikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. Dzīva mūzika, acu skatieni, ar dezinficētām rokām atļautie pieskārieni, sarunas ar pieļaujamo distanci un dzīves svinēšana atkal visiem kopā, jo "Es nav redzējis Tevi jau sen"! "Labvēlīgais tips" solās ievērot visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un pat mistisko skaitli Pī.

Uz skatuves muzicēs ierastais vokāli instrumentālā ansambļa sastāvs, kurā satilpst: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (balss, trompete), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti), un koncertos izskanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotākie hiti: "Alumīnija cūka", "Frāzes", "Čiekurs egles dēls", "Naukšēnu disko", "Pīrādziņ, nāc ārā!", "Lai", "Omnibuss" un vēl daudzi citi.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs vai bilesuparadize.lv un vienas ieejas kartes cena ir EUR 15, neatkarīgi no skatītāja vecuma.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...