Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Iespaidīgas pārvērtības šovā “Mainīt dzīvi septiņās dienās”

Šovs "Mainīt dzīvi septiņās dienās," foto: STV Pirmā!

Šovs "Mainīt dzīvi septiņās dienās," foto: STV Pirmā!

Dzīve sašķīdusi kā šķīvis pret zemi? No reiz ziedošas sievietes pāri palikusi nelaimes čupiņa? Atgūt pārliecību par sevi, ticību labajam un piedzīvot grandiozas vizuālas un arī emocionālas pārmaiņas iedvesmo jaunais pārvērtību šovs no Ukrainas “Mainīt dzīvi septiņās dienās,” kas jau no 20. jūnija pirmdienu vakaros plkst. 21:00 lutinās televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” skatītājas.

Vērienīgu dzīves restartu dalībniecēm palīdzēs piedzīvot šova ekspertu komanda, kas apvienos gan Ukraiņu vadošos fitnesa trenerus, psihologus, gan stila un modes profesionāļus. Pirmajā sērijā skatītāji iepazīs 36 gadus veco Olgu, kura pēc 17 gadiem laulībā ne tikai pazaudējusi sevi, bet arī piedzīvojusi vīra nodevību. Ja attiecību sākumā sieviete burtiski lidoja pāris metru virs zemes un priecājās par ideālām attiecībām ar vīru, tad gadu laikā abi attālinājušies, līdz laulāto starpā ienāca cita sieviete, iecērtot neizdzēšamu plaisu laulībā un Olgas dzīvi sadalot divās daļās – pirms un pēc krāpšanas. Vai Olgai pietiks spēka atgūt iedragāto pašapziņu? Ko sievietei ieteiks eksperti un vai viņai izdosies sakārtot attiecības ar ģimeni un vīru? Un galu galā – vai ir dzīve pēc krāpšanas?

Viens no emocionāli sarežģītākajiem un izaicinošākajiem uzdevumiem katrai no šova dalībniecēm būs iespēja ielūkoties nākotnē. Olga ar unikāla spoguļa palīdzību uzzinās, kāda būs viņas dzīve pēc 10 gadiem, ja turpinās iet ierasto ceļu un nemainīs nedz dzīves vērtības, nedz attieksmi pret sevi. Vai sieviete būs mierā ar savu nākotnes atspulgu? Ko viņa ieraudzīs spogulī – ambiciozu un veiksmīgu personību vai nelaimīgu, rūpju māktu sievieti? Tieši šis brīdis kļūst par pagrieziena punktu ceļā pretim pārmaiņām. Kā nedēļas laikā piedzīvot elpu aizraujošas pārvērtības? Kā pielikt punktu pagātnes traumām un sākt visu no jauna? Vērienīgas pārmaiņas jaunajā pārvērtību šovā “Mainīt dzīvi septiņās dienās” – jau no 20. jūnija pirmdienās plkst. 21:00, “STV Pirmā!”

Pavisam nesen spilgtas pārvērtības piedzīvoja arī kanāla 360TV šova "Ģimene burkā" zvaigzne Agrita Bindre - Blumenaua. Zemāk piedāvājam video ar viņas jauno tēlu, bet ja interesējies par spilgtākajām pašmāju slavenībām, ieskaties šeit:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...