Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Intrigu gaisotnē “Ērkšķus” mirkli pirms fināla pamet Anastasija

Caur ērkšķiem uz... 5. sezonas dalībniece Anastasija, foto: STV Pirmā!

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” piektā sezona tuvojas finālam un kā pārliecinājušies “STV Pirmā!” skatītāji, asākas kļūst dāmu savstarpējās attiecības un nesaskaņas. Viņas mērojušas tālu ceļu pretim jaunajai dzīvei un izaicinājušas sevi apgūt jaunas prasmes, taču nu šķiet, ka vēlmi pēc pilnveidošanās nomāc privātā dzīve un intrigas, kuras raisījis šovā izveidojušais mīlas trīsstūris. Marijas, Anastasijas un Kristīnes attiecības liek skatītājiem minēt, vai patiesi kāda no dāmām ir tik liela intrigante, kā mēļo un vai tik tās nav pirms-fināla spēlītes, kurās dāmas metušās?

Pēc Anastasijas un Marijas strīda, kam sekoja paziņojums, ka bijušo mīlnieču attiecības ir beigušās un pēc projekta abas kopā nedzīvos, izbalsošana nesa pārsteigumus. Marija “gāja uz visu banku” un nosauca Anastasijas vārdu, akcentējot, ka viņa neredz bijušajā draudzenē pārmaiņas un to, ka ir patiesi grūti ar viņu sadzīvot, tikmēr Anastasija savu dzīves biedreni saudzēja un mājās cerēja sūtīt Kristīni, kura tērējot laiku citām lietām, nevis savai pašizaugsmei. Pret Anastasiju balsoja arī Krīstīne, kurai sirds neatļaujot vērsties pret Mariju. Vienīgā, kas uz izbalsošanas strīpas kopā ar pārmetumiem par divkosību nosauca Marijas vārdu, bija Madara.

Apkopojot rezultātus, fināla priekšvakarā mājup devās Anastasija, pretim uzvarai virzot Madaru, Kristīni un Mariju. Finālistēm Jānis Bukums vēlēja vēlreiz rūpīgi apdomāt, kāpēc katra no viņām piedalās “Ērkšķos”: ”Ir jāsaprot, ka šeit esat nevis, lai veidotu draudzības, vērptu intrigas, pelnītu punktus vai domātu, kā izskatīsieties televīzijā. Jums katrai individuāli ir jāsaprot, kāpēc esat šeit un ko darīsiet pēc projekta beigām. Jo īstais projekts ar nosaukumu dzīve sāksies tikai pēc “Ērkšķiem.”

Tikmēr Anastasija “Caur ērkšķiem uz…” pametot emocijas neizrādīja un veltīja paldies vārdus kolēģēm: “Paldies, ka devāt man laiku un iespēju kaut ko saprasts, man tas noderēja. Es sev noticēju un tagad zinu, ka varu daudz. Un nekādi apstākļi mani vairs neietekmēs.”

Atgādinām, ka sociālais projekts “Caur ērkšķiem uz…” skatāms ceturtdienu vakaros “STV Pirmā!”, kā arī jebkurā ērtā laikā internetā – Tet TV+ Zemāk skaties, cik spraiga izvērtās izbalsošana mirkli pirms fināla, bet vairāk par projektu lasi šeit:Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...