Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Izrādās, ka bokseris Mairis Tubuļēvičs virtuvē ir "īsta katastrofa"

Mairis Tubuļēvičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Mairis Tubuļēvičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Šonedēļ raidījuma ''Vakariņš ar savējiem'' ietvaros slavenības pie sevis uzņemt apņēmies popukārais bokseris Mairis Tubuļēvičs. Ir tikai viena maza nianse, ar ko būs jārēķinās ne vien vakariņa viesiem, bet arī, iespējams, meitenēm, kas potenciāli varētu simpātiskajā sportistā ieskatīties – pēc tuvāko radinieku atsauksmēm, virtuvē viņš esot īsta katastrofa... Drīz vien šī patiesība arī apstiprinās, kad skatītāju acu priekšā no mizojamiem kartupeļiem paliek pāri labi ja puse.

Mairis arī atklāj amizantu stāstu, kā viņam veicies ar kartupeļu mizošanu skolā: “Es biju par kaut ko nosodīts, un man skolas virtuvē lika nomizot trīspadsmit maisus ar kartupeļiem. Cīnījos kādas četras stundas.”

Tiesa, jautājums, vai tajā dienā puse skolas palika bez pusdienām, tā arī paliek miglā tīts. Bet šķiet, ka kopš tiem laikiem nekas daudz nav mainījies. Labi, ka palīgā steidz Maira māsas bērni un procesa vadību pārņem izskatīgā radiniece Sidnija. Ko tad komandai galu galā izdosies sameistarot, uzzināsit, noskatoties “Vakariņš ar savējiem” jaunāko epizodi!

Skatieties arī:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...