Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Jaunmoku pils Dārza svētki šogad būs īpaši pārsteidzoši

Jaunmoku pils, Foto: Jaunmoku pils

Marimba, bugu perkusijas, modes skate un keramikas darbnīcas, leļļu teātris, tirgošanās, orientēšanās, un lustēšanās no sirds - Jaunmoku pils šogad Dārza svētkus svinēs īpaši radošā noskaņā un svētku galvenais aicinājums ir raudzīties uz pasauli ar atvērtu prātu un “pārMAINĪTies”. Dārza svētki norisināsies 2020.gada 13.septembrī no plkst.12:00. Radošā un atraktīvā noskaņā pavadītā diena noslēgsies ar burvīgu svētku noslēguma koncertu, kurā klausītājus priecēs koris “Maska” un diriģents Jānis Ozols. Ja vēl domā, kur pavadīt brīvdienas vai kā atpūsties, tad svētdienā, 13.septembrī ieplāno braucienu Tukuma virzienā un pievienojies Jaunmoku pils Dārza svētku svinībām!

Marimba, bungas un perkusijas

Svētki tiks atklāti ar instrumentālistu Brāļu Grīnbergu koncertu - trīs brāļi – Kārlis (16 gadi), Ansis (13) un Miķelis (8), kuru maribmbas spēle, perkusijas un spēja pārvaldīt bugnas ir aizkustinājušas neskaitāmus klausītājus. Puiši paši aranžē populāru izpildītāju melodijas un ar prieku tās izpilda, uzstājoties dažādos pasākumos – viņi jau paspējuši klausītājus pārsteigt gan Siguldas Opermūzikas svētkos, gan Arēnā Rīga, gan pat ieguvuši savu “zelta minūti ASV”, muzicējuši kopā ar “Prāta vētru” un citiem ievērojamiem māksliniekiem. Ir īpašs prieks, ka tieši šie puiši atklās Jaunmoku pils Dārza svētkus.

Modes skate un apģērbu darināšanas darbnīca kopā ar “pARTapis”

Jaunmoku pils Dārza svētku vadmotīvs šogad ir “pārMAINĪTies” – tas ir domāt, skatīties, augt pāri ierastajam un mainīt sevi, lai mainītos pasaule, akcentējot tieši zaļo domāšanu. Un šo virzienu neviens nespētu labāk pārstāvēt un kā Latvijas zīmols “pARTapis” un tā radītāja Kristīne Kalēja, kura spēj lietām dot otru dzīvi un jau valkātu apģērbu pārvērst oriģinālos autordarbos. Dārza svētku laikā Jaunmoku pilī notiks modes skate. Taču astoņiem interesentiem visas dienas garumā būs iespējas piedalīties arī apģērbu darināšanas darbnīcā kopā ar pašu zīmola “pARTapis” radītāju – tā ir patiešām unikāla iespēja!

Ja Tevi uzrunāja šī ideja un Tu vēlies izmēģināt jaunu apģērbu darināšanas procesu un izgatavot ko jaunu no jau pašu valkāta apģērba, piesakies meistarklasei pa tālruni 29168161. Par dalību nav jāmaksā, taču piesakies laikus, jo vietu skaits ir ierobežots.

Leļļu teātris mazajiem svētku viesiem

Mazākos svētku apmeklētājus priecēs Liepājas ceļojošā leļļu teātra “Maska” izrāde “Šņāpuļa piedzīvojumi” - stāsts par kāpuriņu, kas nav tik glīts kā pārējie un tādēļ neviens ar viņu nevēlas draudzēties. Taču, kā noskaidrojas, pats galvenais ir laba un draudzīga sirds!

Meža krokets, orientēšanās un mielošanās ar saldējumu

Veiklību varēsi pārbaudīt meža kroketa spēlē vai arī izaicināt sevi un piedalīties orientēšanās spēlē pils parkā. Tāpat svētku laikā būs iespēja iegādāties skaistas un noderīgas lietiņas vietējā tirdziņā, kā arī mieloties Jaunmoku pils ģimenes restorānā, kas lutinās ar gardu maltīti – sākot no grila ēdieniem līdz pat pašu gatavotam saldējumam.

Dārza etīdes un iedvesmas sarunas un meistardarbnīcas

Jaunmoku pilī svētku laikā notiks iedvesmas sarunas “Caur puķēm” - dabas ciklu, laika apstākļu, dzīvnieku un augu nozīmi mūsu folklorā un literatūrā pārrunās rakstniece Guna Roze ar Latvijas senvēstures pētnieku Māri Zvauni. Savukārt Pils parkā Tukuma deju skola DEMO aizraus ar Dārza etīdēm.

Visas dienas garumā būs pieejamas arī keramikas un tīmekļošanas meistardarbnīcas, kur ikviens varēs pilnveidot savas zināšanas un iemaņas vai pat, iespējams, atsvaidzināt sen aizmirstas prasmes.

Vakara koncertā - Koris “Maska” diriģents Jānis Ozols

Vakara noslēgumā kas īpašs - Kolonnu zālē notiks Babītes novada jauktā kora “Maska” koncerts ar diriģentu Jāni Ozolu. “Maska” Biļetes uz noslēguma koncertu aicinām iegādāties Jaunmoku pils un “Biļešu paradīze” kasēs, savukārt pārējie svētku pasākumi būs bez maksas!

Pilnu svētku programmu skaties Jaunmoku pils mājaslapā.

Lai svētki izdodas!


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...