Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kā iegūt dzīvokli par 1 EUR?

Istaba, foto - "Ādažu Nami"

Skan ausīm neticami, ka pastāv iespēja iegūt savā īpašumā dzīvokli par 1 EUR, vai ne?! Bet šādu iespēja patiešām pastāv - tepat, netālu no Rīgas esošajos Ādažos!

Kas jādara, lai tiktu pie šī nekustamā īpašuma?

Nekustamo īpašumu attīstītāja “Ādažu nami” pircējiem dzīvoklis par 1 EUR tiek piedāvāts kā unikāls bonuss, iegādājoties dvīņu māju Vējupes krastā, Vēja ielā, no kuras paveras skaists skats uz dārzu un upi.

258m2 divstāvu jaunbūve atrodas uz 1200m2 plaša zemes gabala, ir ar mūsdienīgu dizainu un kvalitatīvi apdares materiāliem. Nekustamajam īpašumam ir plašs pagalms un sakopta, apzaļumota teritorija. Ēkas ir veidotas tā, lai radītu mājīgumu un ikdienas ērtības tieši ģimenēm – gan vietējiem ādažniekiem, kas lūko pēc plašākas un mūsdienīgākas mājvietas, gan jebkuram citam, kas plāno un sapņo dzīvot zaļā vidē ārpus pilsētas, bet vēl nav atradis sev sirdij tuvu īpašumu.

Ēkas pirmajā stāvā izbūvētas 3 guļamistabas, dzīvojamā istaba un virtuve, 2 vannas istabas un saimniecības telpa. Otrajā stāvā ieplānota atpūtas telpa, vannasistaba, un telpa ar izeju uz terasi, kas pēc vēlēšanās izmantojama kā papildus guļamistaba.

Savlaicīgi rezervējot ēku, pircējam ir iespēja pielāgot plānojumu savām vēlmēm. Ēkām pieejamas visas pilsētas komunikācijas, tai skaitā gāzes apkure.

Kādu dzīvokli iespējams iegādāties par 1 EUR?

Ausīm neticamais piedāvājums attiecas uz divistabu dzīvokļiem pilnībā atjaunotā dzīvojamā ēkā Ādažu centrā. Pircēju priekam un labsajūtai 34m2 dzīvoklī jau ar pilnu apdari ir virtuve, apvienota ar dzīvojamo istabu, atsevišķa guļamistaba, kā arī vannas istaba. Īpašumā ir iekļauta arī noliktavas telpa saimniecības lietu un sporta inventāra uzglabāšanai. Ērtībām dzīvoklis aprīkots ar iespēju pieslēgties Tet televīzijai un internetam, ko nodrošina ātrgaitas optiskais kabelis, kā arī ir instalētas apsardzes un ugunsdrošības sistēmu sagataves.

Pati dzīvokļu ēka ir ķieģeļu un paneļu tipa, bet mājas pagalmā pieejama auto stāvvieta.

Pērkot māju, iegūsti ne tikai dzīvokli!

Iegādājoties “Ādažu namu” jaunākā projekta dvīņu māju, tev ir iespēja ne tikai iegādāties dzīvokli par 1 EUR, bet arī dāvanā iegūsti personīgo laivu piestātni pie Tavas jaunās mājas! Tas pavērs vēl plašākas atpūtas iespējas!

Vēja ielas projektu plānots nodot ekspluatācijā šīs ziemas laikā.. Vairāk par īpašo piedāvājumu uzzini www.adazunami.lv, vai sazinoties ar SIA “Ādažu Nami” pārstāvjiem.

Pasteidzies – šobrīd ir pieejami tikai divi privātmājas un dzīvokļa komplekti, un šis piedāvājums ir spēkā līdz gada beigām!

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...