Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kā panākt, lai mežs būtu patiešām skaists

Mežs, foto no Pixabay

Mežs, foto no Pixabay

Mežs ir lielākā Latvijas dabas vērtība. Tas ne tikai mūs bagātina ar svaigu gaisu, baro ar savām dabas veltēm, bet arī nodrošina daudz stabilas darba vietas. Mežs ir svarīgs ikkatram no mums. Un, ak, cik tas ir skaists! Bet jebkuru skaistumu ir jākopj. Un nepietiek tikai ar dabas nepiesārņošanu. Vai zini, kā panākt, lai mežs būtu patiešām skaists?

Kāpēc jākopj meži

Liela daļa koku nespēj pilnvērtīgi izaugt un jau laicīgi iespējams noteikt, kuri koki aizies bojā. Lai tie netraucētu augt citiem kokiem, kuri nav kalstoši un ir ar kvalitatīviem koku vainagiem, tiek veikta krājas kopšana. Krājas kopšanā jāveic lai mežs nākotnē būtu vērtīgāks un skaistāks.

Kā tiek veikta krājas kopšana

Krājas kopšanas veic savas jomas speciālisti. Laicīgi un atbildīgi veicot savus darbus, SIA Cirsmas LV strādā profesionālas zāģeru brigādes un mežistrādes tehnika, kas labprāt uzņemsies visus darbus kas nepieciešami jūsu mežā. Pirms darbu uzsākšanas speciālists izstaigā jūsu meža platības un sastāda nepieciešamo darbu plānu.

Vai jākopj tikai meži

Skaistu un drošu vidi cilvēks vēlas visur sev apkārt. Nereti kokus un krūmus nepieciešams apstrādāt arī savā piemājas teritorijā. SIA Cirsmas LV attīra no kokiem un krūmājiem mežmalas, lauksaimniecības zemes, apbūves gabalus, meliorācijas grāvjus, kā arī visus citus īpašumus, par darbu paturot nozāģētos krūmus kurus pārstrādā šķeldā radot videi draudzīgu un atjaunojamu kurināmo.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...