Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kādos gadījumos saukt auto evakuatoru?

Autoevakuācijas pakalpojums, foto - "Māra autoevakuators"

Rudens un ziema ir tas periods, kad ar auto notiek visādas ķibeles! Lai nepaliktu ar savu automašīnu grāvī vai dubļos, kā arī uz ceļa, noder auto evakuatora pakalpojumi. Ir vairāki gadījumi, kad Tev var noderēt zvans auto evakuatoram!

Nepieciešama tehniskā palīdzība uz ceļa

Auto pēkšņi atsakās braukt? Iemesli var būt dažādi – sabojājies vai nosēdies akumulators, pēkšņi nestrādā ātrumkārba un tamlīdzīgi. Diemžēl, šādi gadījumi notiek ne tikai piemājas auto stāvvietā, bet arī uz ceļa. Ja vien neesi auto mehāniķis un nav pa rokai visi instrumenti, kas situāciju var labot, turklāt ātri, labākais, ko var darīt, lai nekavētu satiksmi citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, ir izsaukt autoevakuatoru, kas Tavu auto var palīdzēt nogādāt līdz autoservisam vai citam Tev vēlamajam galamērķim.

Auto iestidzis dubļos

Ja dzīvo ārpus pilsētas, tuvāk dabai, rudens sezonā un lietainā laikā gadās iestigt dubļos. Arī vēlēšanās doties ģimenes izbraukumā pie dabas var beigties dubļu tūrē. Bet būsi gudrs, ja laicīgi būsi saglabājis savā telefonā SOS autoevakuatora telefona numuru, kurš steigsies palīgā!

Automašīna iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā

Diemžēl, ziema nāk ar apledojumiem un pat pieredzējis auto braucējs var saslīdēt uz ceļa un sasist auto. Laime, ka pats tajā brīdī nav cietis, tomēr ar sasistu auto vairs ceļu satiksmē piedalīties nedrīkst, izņemot, protams, ja apskādējums ir minimāls. Bet pat ar minimālu skādi auto no grāvja un gravām saviem spēkiem diez vai izdosies izvilkt. Šajās reizēs pirms auto evakuatora izsaukšanas, jāpārliecinās, ka autoevakuators būs pietiekami spēcīgs, lai izvilktu auto no grāvja vai gravas. Māra autoevakuatoram ir spēcīga vinča – tā var izvilkt līdz pat 2,5t smagu auto.

Nepieciešama pārvietošana transportam, kas nevar piedalīties ceļu satiksmē

Ja Tev nepieciešama auto pārvietošana, kas nevar piedalīties satiksmē vai var kavēt to, arī tad transportēt Tavu auto vai tehniku var ar autoevakuācijas pakalpojumu palīdzību.

Jebkurā gadījumā, ja esi autobraucējs, rīkosies gudri, ja Tev vienmēr pa rokai būs auto evakuatora tālruņa numurs, jo nekad jau nevar zināt, kad tas var noderēt! Māra autovakuators Tev var izlīdzēt situācijās jebkurā diennakts laikā, kad pavisam neesi tam bijis gatavs! Lai droša braukšana!

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...