Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kambalu pārim nāksies vairāk pievērsties brāļa dēla skološanai

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Kopš Kambalu pāra mājās uzturas arī Kaspara brāļa dēli, abiem nākas uzņemties faktisko aizbildņu pienākumus ar visām tādu, pēc Kaspara izteikumiem, “normālu huligānu” audzināšanai raksturīgajām raizēm.

Šoreiz sarežģījumi radušies saistībā ar skolu. Izrādās, ka viens no zēniem, Eidens, ir pamatīgi iekavējis mācību vielu, un viņam draud vasaras darbi. Kā atklājas sarunā ar skolotāju, kurai līdzi sekot ir iespēja arī šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem, viskritiskākā situācija ir ar lietuviešu valodu un matemātiku – trešklasnieks joprojām nav spējis izveidot draudzīgas attiecības ar reizrēķinu. Tāpat puikas uzmanību stundās novērš rotaļas ar iespaidīgo rotas lietu – gredzenu, to būtu vēlams turpmāk atstāt mājās.

Kaspars situāciju uztver ar sev raksturīgo labsirdīgo humoru un mēģina ar skolotāju pat mazliet pajokot, kamēr skolēnu audzināšanā jau rūdītā Olga ir gatava ņemt lietas savās stingrajās rokās. Tiesa, vispirms gan pašai nāksies atsvaidzināt reizrēķina zināšanas, jo, kā simpātiskā sieviete atzīstas raidījumam, nepieciešamības gadījumā vienmēr izmanto kalkulatoru.

Kaspara brāļa bērni liek Olgai pamatīgi mainīt ierasto dzīves kārtību

Olga Kambala ir bezgala sašutusi par "mātēm dzeguzēm"

Olgas viltības, kā lētāk pabarot lielu ģimeni

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...