Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kāpēc Normunds Jakušonoks tā arī nav apprecējies?

Normunds Jakušonoks, 1188 Play ekrānšāviņš

Normunds Jakušonoks, 1188 Play ekrānšāviņš

Mūziķis un uzņēmējs Normunds Jakušonoks, kuru vairums publikas pazīst kā omulīgu joku plēsēju, raidījumā “Kad viņas satiekas” diezgan strikti atzīst, ka ne tikai profesionālajā, bet arī privātajā dzīvē ir perfekcionists ar tik augstām prasībām, ka neviena sieviete līdz šim tām nav spējusi atbilst un tādēļ joprojām nav nokļuvis precēta vīra godā. Ar viņu esot gana grūti sadzīvot, turklāt darba specifikas dēļ sievietei būtu jāsamierinās, ka kopīgi svētki pārim izpaliks. Tiesa, tai pati laikā mīklaini piebilst - kas zina, varbūt 60 gadnieku krīze likšot izšķirties par labu laulībām.

Kā zināms, Normunds vairāk nekā 20 gadu garumā ir attiecībās ar dziedātāju Daigu Petkeviču, un viņš priecājas, ka mīļotā sieviete ar jautājumiem par kāzām nav “uzplijusies.” “Viņa ir ļoti gudra sieviete un pratusi mani saturēt. Tikko kā es gribētu kādu solīti kaut kur spert, tā mani noliek vietā. Esmu no tiem – ja man nelaiž tajā spēļu zālē, es neeju. Ja man neļauj, dzert – es nedzeru. Ja nelaiž iet pie citām sievietēm, tad arī neeju. Esmu paklausīgs,” ne bez humora saka Jakušonoks un piebilst, ka nespēj izskaidrot, kāds ir abu attiecību stūrakmens, taču skaidrs ir viens – tas ir tieši tāds, kāds abiem ir nepieciešams.

Zemāk skaties video, kurā "Kad viņas satiekas" dāmas Normundu tincina par kāzām, bet visu šovu skaties otrdienās televīzijā sievietēm "STV Pirmā!" vai 1188 Play.

Skatieties arī:

Intara Busuļa laimīgās iepazīšanās stāsts

Dita Lūriņa - ko labāk nedarīt kopā ar vīru ?

Rēzija Kalniņa - beidzot atļaujos būt es pati


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...