Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kas ir Agritas 20 gadus jaunākais draugs ?

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju realitātes seriāla “’Ģimene burkā” un tā šarmantās varones Agritas Bindres-Blumenauas fanu nesen pārsteidza šīs vasaras karstākais jaunums – četru bērnu māmiņa patiešām ir uzsākusi attiecības ar 20 gadus jaunāku puisi.

Jaunākajā raidījuma epizodē skatītāji beidzot var tuvāk iepazīt simpātisko un sirsnīgo Jāni no Valdemārpils, kurš ar Agritu iepazinies klubiņā vasaras sākumā un iepriekšējās sezonas izskaņā pavīdēja kā noslēpumainais incognito randiņa partneris.

“Jānis ir ļoti galants, uzmanīgs, vienmēr mani ieklausās. Ļoti pacietīgs, kas ir tieši tas, kas vajadzīgs manam raksturiņam. Man brīžiem liekas, ka viņš ir pat pārāk sirsnīgs un saprotošs. Es tā domāju – vienmēr pa dzīvi esmu diezgan sūri, grūti cīnījusies, par ko man šāda laime tagad piešķirta?” – Agrita burtiski staro un nebeidz jauno mīļoto slavēt.

Vai šādām attiecībām “ārpus sabiedrības rāmjiem” ir nākotne ? Par to abi izsakās visai piesardzīgi, nevēloties skriet laikam pa priekšu. Taču mazais Marks jau paspējis Jānim ļoti pieķerties un sauc viņu par tēti.

Skatieties arī:

Bijušais vīrs vai jaunais draugs - ar ko būs kopā Agrita jaunajā sezonā ?

Kā Agritas bērn ir pieņēmuši jauni sirdsāķīti ?

Agrita atklāj, vai būtu gatava vēl kādam bērnam


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...