Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ir teicamnieces sindroms un kāpēc ar to nepieciešams cīnīties

Par teicamnieces sindromu tiek dēvēta neveselīga vēlme visu un vienmēr izdarīt perfekti. Teorētiski varētu likties, ka tas nav nekas slikts, taču patiesībā šis sindroms spēj pamatīgi sagraut ne tikai sievietes mentālo veselību, bet arī visu dzīvi.

‘’ Teicamniece’’ darbā

Ar teicamnieces sindromu sirgstošas dāmas parasti tiek augstu novērtētas no priekšniecības puses. Tiesa gan – ne tikai tādēļ, ka daudz un apzinīgi strādā. Arī tāpēc, ka nekad neapstrīd priekšnieka viedokli, jo tas liekas gluži vienkārši nepieklajīgi. Neprasa algas pielikumu, jo tas taču var izklausīties pārāk vulgāri. Tā varētu turpināt gari un plaši. Līdz ar to varam secināt, ka profesionālajā jomā ar teicamnieces sindromu apveltītas dāmas ir izdevīgas visiem, izņemot pašas sev.

‘’Teicamniece’’ priekšniece

Nedaudz lielāka problēma ir tad, ja pati ‘’ teicamniece’’ pati būs pamanījusies kļūt par priekšnieci. Padotie pilnīgi noteikti nebūs laimīgākie darbinieki pasaulē. Teicamnieces tipa sieviete pamanīs pat visnebūtiskāko kļūdiņu, vismazāko kavējumu un ātri vien iedzīs sevi pamatīgā stresā gan sevi, gan visu uzņēmumu.

‘’ Teicamniece’’ ģimenē

Arī ģimenes dzīvē ar teicamnieces sindromu apveltītām dāmām nebūt neiet viegli. Sākumā, protams, vīrs ir pārlaimīgs par sievu, kura uzvedās kā pēc etiķetes grāmatas, ir ārkārtīgi kārtīga un izdarīga. Tomēr būsim atklāti – ar laiku tas sāk pamatīgi krist uz nerviem. Arī ‘’ teicamnieces’’ bērni visdrīzāk būs viegli nervozi, jo prasību mammai pret viņiem ir daudz. Galu galā ‘’perfektai’’ sievietei, taču jābūt perfektiem bērniem.

‘’Teicamniece’’ pati savā galvā

Lai arī sievietes ar teicamnieces sindromu nemēdz izrādīt savas emocijas, patiesībā to ir daudz un ne visai patīkamas. Pirmkārt, ‘’teicamnieces’’ nemitīgi cīnās ar dažādām bailēm. Bailēm no tā, ka kaut kas nesanāks tik labi , kā plānots un, kā tas izskatīsies no malas. Otrkārt, cenšoties pilnīgi visu izdarīt perfekti, regulāri tiek palaists garām kaut kas tiešām svarīgs, jo VISU izdarīt izcili gluži vienkārši nav iespējams. Treškārt, katra mazākā neveiksme ‘’ teicamniecei’’ ir absolūta katastrofa. Šie pārdzīvojumi ir dziļi un patiesi. Un tie patiešām nopietni grauj ‘’ teicamnieces’’ garīgo un fizisko veselību. Tieši šī iemesla dēļ tomēr vajadzētu mēģināt tikt no šī sindroma vaļā. Ja ne pašas spēkiem, tad apmeklējot attiecīgu speciālistu. Pēc tam dzīve tiešām kļūs ievērojami vieglāka un patīkamāka.

Noskaties arī video, kur Diāna Kubasova stāsta par savu cīņu ar teicamnieces sindromu.

Lasi arī :




Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas