Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kivičs būtu savācis pilnu "Arēnu Rīga", ja "Z-Scars" ziedu laikos tā būtu uzbūvēta

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

“Es ļoti gribētu, lai “Z-Scars” vēlreiz sanāk kopā un nospēlē visas labākās dziesmas, ar labu apskaņošanu” – par savu sapni mūzikas jomā raidījumā “Slavenības. Bez filtra” stāsta Andris Kivičs, un arī padalās atmiņās par grupas pirmsākumiem un “ziedu laikiem” divtūkstošo gadu sākumā.

“Toreiz visām grupām, kas gribēja populārajā mūzikā izsities, bija jāiekļūst radio SWH rotācijā, un tas bija izdarāms caur Māra Žigata raidījumu “Priekšnams”. Un tā nu mēs ar puišiem, tādi iesācēji, arī 2002.gadā aizsūtījām savu dziesmu. Dziesmai tīri labi veicās, mēs iekļuvām tajā SWH rotācijā. Tālāk izdevās īsts izrāviens – gada laikā veselas trīs mūsu dziesmas kļuva par hītiem, ieņēma topos pirmās vietas. Mums sāka ienākt piedāvājumi spēlēt privātos pasākumos par naudu. Sākumā mēs bijām tik apjukuši, ka pat nezinājām, kādu summu būtu normāli prasīt ..”

“Z-Scars” produktīvākais laiks bija aptuveni no 2003 līdz 2005 gadam. “Žēl, ka “Arēna Rīga” tad vēl nebija uzbūvēta. Es domāju, ka mēs tad to būtu savākuši pilnu. Mēs toreiz kaut kā ļoti ātri sevi izsmēlām – tajos gados spēlējām 500, 600 koncertus gadā, Latvijā laikam pilnīgi visur esam bijuši.”

Kivičs ir arī tituldziesmas autors kādai populārai kino filmai. Kas tā par filmu, un ko Andris atceras par dziesmas tapšanu – skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Cik maksā Andra Kiviča privātais priekšnesums ?

Kivičs skaidro, kāpēc koncertos viņu pavada divgadīgā meitiņa

Kivičs izvizina Magoni kabrioletā

Daba un fizisks darbs ir labākā terapija - Kivičs par Norvēģijā pavadīto laiku


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...