Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Kiviču pāris izrāda savu mīlas ligzdiņu

Andris un Liene Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris un Liene Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Kā jau vēstīts, pēc Norvēģijā pavadītās ziemas sezonas Latvijā ir atgriezies viens no visskandalozākajiem un visvairāk aprunātajiem pāriem – Andris un Liene Kiviči, kuri nu piebiedrojušies arī realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” varoņiem.

Skaidrs, ka pirmais darbs ģimenes dienaskārtībā ir dzīves vietas atrašana, ko arī laimīgā kārtā ir izdevies īsā laikā īstenot. Ģimene ir atradusi kompaktu, 50 kvadrātmetru lielu, gaišu un askētisku īres dzīvoklīti.

“Te vieta būs visam – gan maniem spīguļiem, gan Andra balvām. Pirms prombraukšanas mēs atbrīvojāmies no ļoti daudz liekām lietām, kas jaunajai dzīvei vairs nebija vajadzīgas” pastāsta Liene, un šī stratēģija ir atmaksājusies. Norvēģijā pāris dzīvojis daudz lielākā, pāri par 100 kvadrātmetru lielā dzīvoklī ainaviskā mazpilsētiņā fjorda krastā, un par to maksājuši aptuveni tūkstoti eiro mēnesī – daudz lētāk, nekā būtu bijis, piemēram, Oslo.

Kā izskatās ģimenes jaunā, omulīgā ligzdiņa, redzēsiet šajā video, kur uzzināsit arī, kādi ir Kiviču brīvā laika pavadīšanas ieradumi.

Skatieties arī:

Skandalozais Andris Kivičs atgriežas Latvijas šovbiznesā

Andris Kivičs pa māju staigā kails

Par ko Olga Kambala atvainojas pašmāju šovbiznesa zvaigznēm ?

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...