Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Ko likt uz siera plates?

Siera plate, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Siera plate, Photo by RODNAE Productions from Pexels

Siera plates ir ļoti iecienītas dažādos pasākumos. Tās ir ātri sagatavojamas, turklāt ar dažādām uzkodām, kas apmierina katra ēdēja gaumi. Atceries – siera plate nenozīmē vien to, ka uz tā ir tikai siers. Ko tad īsti bez siera likt?

Dažādi sieri

Protams, ja uz siera plates nebūs vairāku veidu sieri, tā jau vairs nav nekāda siera plate. Siera dažādībai uz tās tomēr jābūt! Te noder miksēt mīkstos, puscietos un cietos sierus, siera bumbiņas, kūpinātie sieri, siera standziņas, “pirkstiņi”, sieri ar piedevām, piemēram, valriekstiem, amoliņu, krāsainais siers.. jebkāda veida sieri, kas izskatās un garšo atšķirīgi. Neizmanto pēc garšas līdzīgus sierus, kas atšķiras vien ar formu. Te iederas dažādība!

Dažādas gaļas

Lai arī daudzi uzskata, ka siers un gaļa nav savienojami uz vienas plates, daļēji varam Tev piekrist. Bet tikai gadījumā, ja kompānijā atrodas kāds veģetārietis, kuram gaļas ēdieni var izraisīt diskomfortu vien dēļ tā, ka atrodas kopā ar sieru. Tomēr, ja visi ēd visu, tad būtiskākā atšķirība, kas atšķir siera plati no gaļas plates ir siera un gaļas daudzuma attiecība. Siera platē sieram jābūt vairāk kā gaļas ēdienam.

Arī te vari izvēlēties dažādas gaļa, tomēr piemērotākās būs vītinātās, kūpinātās, knakerdesiņas, salami šķēlītes un tamlīdzīgi. Mīkstās un vārītās desas, piemēram, doktordesu un piena desu atstāj labāk brokastu maizēm.

Citas uzkodas

Siera plates rotāšanai un dažādošanai lieliski iederas dažādas uzkodas, kas pastiprina siera garšas intensitāti, piemēram, rieksti, olīvas, grauzdiņi, krekeri. Noder arī zaļumi un dārzeņi, arī augļi, bet ar daudzumu pārspīlēt nevajadzētu. Kāda dillīte, pētersīlis, ķiršu tomāts vai ananāsu gabaliņi u.c. siera “gastronomiskajām izvirtībām” un garšas dažādību baudīšanai ir ideāli piemēroti.

Džems, pesto, mērcītes

Daudzi aizmirst, ka siers garšo izcili ar dažādām uzkodu mērcītēm, ābolu vai persiku džemu, kā arī ar pesto! Noteikti uz siera plates novieto vismaz divu veidu mērcītes mazos trauciņos, kas dažādos siera ēšanu.

Kas tik nav liekams uz siera plates! Un tici, Tava siera plate tiks iztukšot acumirklī! Noteikti atklāsies, jaunas garšas, no kurām nākotnē nevarēsi atteikties, turklāt viesi būs sajūsmā!

Lasi arī:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...