Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Ko par Tavu dzīvi stāsta plaukstas aproces līnijas?

Plaukstas līnijas, Image by HNDPTESBC from Pixabay

Jau izsenis cilvēkiem ir vēlme uzzināt savu likteni. Cilvēki ar zīlēšanu aizraujas jau no aizvēsturiskiem laikiem – gan ar rūnām, gan kārtīm, gan daudzos citos veidos. Lasīšana pēc plaukstas līnijām jeb hiromantija ir ļoti populāra, jo pastāv uzskats, ka tieši plaukstas līnijās ir ierakstīts cilvēka liktenis. Šoreiz uzzini, ko par Tavu dzīvi stāsta aproces līnijas!

https://www.instagram.com/p/B_aV0NHKSya/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Plaukstas locītavas līnijas jeb aproces līnijas

Uzskata, ka līnijas, kas atrodas uz plaukstas locītavas, nosaka to, cik garš ir cilvēka mūžs. Pārsvarā cilvēkiem ir 3 līnijas. Tie, kuriem esot 4 locītavu līnijas, nodzīvojot līdz pat 100 gadiem, 3 līnijas - līdz 75 gadiem, 2 līnijas - līdz 50 gadiem, bet pavisam retos gadījumos mēdz būt tikai viena aproces līnija, kas nozīmējot, ka cilvēka veselība un dzīve varētu būt pat ļoti smaga un sarežģīta, cilvēks nodzīvojot vien līdz 25 gadu vecumam. Tomēr šie novērojumi ir pretrunīgi.

Pirmā aproces līnija

Ja pirmā aproces līnija, kas atrodas vistuvāk plaukstai ir skaidra un izteikta, bez atstarpēm un pārrāvumiem vai “ķēdēm”, tas ir laba veselības rādītājs. Bet lauzta līnija, pārrāvumi un “ķēdes” tajā nozīmē, ka nepietiekami rūpējies par savu veselību un par daudz to palaid pašplūsmā, bieži šādas līnijas īpašniekiem ir kaitīgu ieradumu nosliece. Ja šī līnija ir samezglota, bet pārējās līnijas - skaidras un noteiktas, iespējams, ka iepriekšējos gados bijusi grūta un darba pilna dzīve, toties vēlāk, visticamākais, viss mainīsies uz labo pusi.

Ja šī līnija sievietei ir noliekusies uz augšu, viņai dzīves laikā iespējams būs daudz šķēršļi un var nākties izturēt daudz sāpju, bieži ir saistītas ar grūtniecību un bērnu dzimšanu. Vīriešiem šādi izliekumi pirmajā aproces līnijā var liecināt par reproduktīvajām un prostatas problēmām.

Otrā aproces līnija

Otrās aproces līnijas locījums uz augšu, tāpat kā pirmajai līnijai, liecina ka sieviete izturēt sāpes ilgāk, nekā gaidīts.

Ja šī līnija ir skaidra un bez atstarpēm, pārtraukumiem vai “ķēdītēm” tas var liecināt par finansiālo labklājību un prieka pilnu dzīvi.

Trešā aproces līnija

Trešā aproces līnija norāda ietekmi sabiedrībā, tā ir saistīta arī ar personas profesionālo jomu un tās sadarbību ar kolēģiem. Ja šī līnija ir skaidra un bez pārtraukumiem, iespējams, būsi labi pazīstams starp saviem vienaudžiem, ietekmīgs savā jomā, un, iespējams, ķļūsiet pat sabiedrībā pazīstams cilvēks.

Pastāv arī uzskats, ja trešā aproces līnija ir gluda un izteikta, bet otrā – lauzta, ar saliņām, tad šī persona, apsteidzot laiku.

Ceturtā aproces līnija

Ja Tev ir ceturtā aproces līnija, tad ņem vērā, ka tā pastiprinot trešās līnijas nozīmi. Turklāt, kā tika minēts, cilvēki ar 4 aproces līnijām dzīvojot ilgi.

https://www.instagram.com/p/CFyRX4_HhAD/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Lasi arī:

  • Meditācijas terapija ar dziedošajiem Tibetas kausiem un citi zīlēšanas brīnumi
  • Tavā vārdā ierakstīts Tavs raksturs, veiksme un liktenis
  • Neparastais acu fenomens – heterohromija

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...