Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Ko par Tevi saka visbiežāk izmantotās emocijzīmes jeb emojy?

Emocijzīmes, emojy, Photo by Pixabay: https://www.pexels.com/photo/two-yellow-emoji-on-yellow-case-207983/

Emocijzīmes, emojy, Photo by Pixabay: https://www.pexels.com/photo/two-yellow-emoji-on-yellow-case-207983/

Paņem savu teleonu un apskaties savas sūtītās ziņas! Kādus emojy jeb emocijzīmes Tu visbiežāk lieto? Neticēsi, bet tas, kā tu lieto emocijzīmes, daudz ko atklāj par tevi. Konkrētu emocijzīmju pārmērīga)izmantošana var liecināt gan par jūsu vērtībām, gan trūkumiem – mēs, protams, nerunājam par “šad un tad” lietotajām zīmēm, bet par tām, kas tiešām dominējoši parādās tavā saziņā ar citiem. Šie nevainīgie Emojy jeb dažāda veida smaidiņi, īkšķīši un citi paspilgtinošie attēli var sniegt svarīgas norādes par jūsu psihi, stiprajām, vājajām pusēm, vērtībām un trūkumiem, kā arī par to, kā jūs parasti attiecas uz citiem un apkārtējo pasauli.

Parasts smaidiņš – Tu esi pozitīvs, tomēr, iespējams, ka reizēm pārāk daudz laika velti citu cilvēku mierināšanai, miera saglabāšanai, vienmēr centies pārliecināties, ka visi citi ir laimīgi un apmierināti, bieži aizmirstot par sevi.

Lūgšanā - pateicībā saliktās rociņas. Tu esi cilvēks, kurš spēj pateikties citiem, taču reizēm tava pateicība robežojas ar pārmērīgu pazemību – iespējams, ka tu bieži jūties parādā citiem – Tu jūties tā, it kā Tavi lūgumi vai saziņa ar Tevi citiem sagādātu neērtības.

Smiekli līdz asarām - Tu esi laimīgs cilvēks, kurš prot iet caur dzīvi smiedamies. Tu spēj pasmieties arī par sevi, par dažādām problēmām, bet uzmanies – ja šo zīmi lieto pārmēru bieži – iespējams, ka citi tavu teikto neuztvers nopietni.

Sirsniņas, visa veida emojy ar sirsniņām – parastā sirsniņa, sirsniņacis vai sirsniņbuča – Tu esi mīloša dvēsele un gribi, lai arī visi citi justos mīlēti. Tevī mīt empātija un spēja balstīt citus arī grūtos brīžos. Galvenais – pārliecinies, ka neizdāļā savu mīlestību tiem, kas to nespēs novērtēt.

“Viss OK” zīmītes – parasti īkšķītis uz augšu pacelts, vai arī pirkstiņi salikti “OK” formā – ja šī ir dominējošā zīme tavās sarakstēs, tad Tavs dzīves moto ir “Nost ar uztraukumiem!”. Tu plūsti pa straumi un riskē, ka vari tikt ierauts arī atvarā vai citu cilvēku straumēs. Neaizmirsti sev reizēm pajautāt, ko Tu patiesībā domā un vēlies?

Baklažāni, persiki u.c. augļi – ja šīs zīmes patiešām tavā rakstu valodā neparādās retumis, bet dominē, padomā, vai Tev nav poblēmas vai neatrisināti jautājumi intīmajā dzīvē.

Kaka – ja saziņas valodā tā parādās bieži, izskatās, ka esi piedzīvojis lielu vilšanos. Vai arī tev ir pārāk augstas prasības un tu ļoti daudz fokusējies uz negatīvo. Varbūt to ir vērts mainīt?

Raudošās sejiņas – Tu esi ļoti atklāts cilvēks, kuš mēdz dalīties ar savām emocijām. Ja reālajā dzīvē varbūt pat esi kluss un neatļaujies izraudāties, tad šī emocijzīme var būt veids, kā tu atbrīvo neizliktas emocijas. Tu parasti uzticies citiem, kad piedzīvo skumjas, bet raugies, lai skumjas nepārņem tavu pasauli pilnībā. Meklē palīdzību, ja šis ieilgst!

Domīgās sejiņas – Tu visas lietas mēdz apsvērt, uzminēt citu cilvēku domas, izprast viņu rīcību. Tevi bieži māc neliela skepse, bet raugies, lai tā nepārkāpj cinisma robežas!

Uguntiņas vai 100 zīme – Tevī kūsā entuziasms. Tu visur spēj saskatīt ko satriecoši labu.

Ziedu pušķi, salūts utt. – Tu esi uzmundrinātājs un bieži svini panākumus – gan savējos, gan savu draugu vai ģimenes locekļu panākumus. Šeit nav nekā negatīva un tavi draugi noteikti zina, ka tikai tas, kas spēj patiesi priecāties par citiem, būs īstais atbalsts arī tad, kad kaut kas noies greizi.

Dzērieni – alus kausi, vīna glāzes – Tu esi sabiedrisks, mīli satikšanos un sarunas. Tev svarīgi reizēm nolaist tvaiku un socializēties, taču esi piesardzīgs – šīs emocijzīmes pārmērīga lietošana var radīt nepareizu priekšstatu par tevi – ka tu visu risini pie glāzītes.

Sakrustotie pirkstiņi jeb “Čuriki” – tu parasti ceri, ka viss virzās uz labo pusi, tev ir optimistisks skats uz dzīvi, tomēr nereti tu šaubies par saviem spēkiem, par savu spēju ietekmēt lietas un savu atbildību. Vai tas ir tas iespaids, ko vēlies radīt? Ja nē – tad šo zīmīti noteikti nelieto katrā saziņā.

Un ko par Tevi pasaka Tavas emocijzīmes?

Starp citu - reizēm emocijas reālajā dzīvē ir tik izteiksmīgas, ka nekādi emojy nav vairs nepieciešami! Noskaties video zemāk, kas notiek, kad cilvēkus uzcienā ar vērmeļu uzlējumu! Tik patiesa reakcija!

Iesakām arī:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...