Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Labākā TV filmu izlase, ko skatīties nedēļas nogalē

Rēgu Bruņinieks: Atriebes Gars, STV Pirmā

Cik laba sajūta nedēļas nogalē vienkārši atgulties mīkstā dīvānā un atslābināties no saspringtas darba nedēļas pie sava iemīļotā televizora ekrāna. Bet, ak vai, nezini ko skatīties un TV pults nervozi tiek spaidīta no viena TV kanāla uz situ? Zini jau laikus, kas ir labākais, ko skatīties un nepalaid garām sava mīļākā žanra filmu vai raidījumu!

Ko skatīties sestdien, 18. septembrī?

Ja Tev patīk zinātniskās fantastikas un spriedzes žanrs, nepalaid garā filmu ROBOTS POLICISTS 2, kuru varēs noskatīties plkst. 09:05 TV kanālā 8TV. Filmas galvenais varonis - policists-robots turpina patrulēt Detroitas noziedzīgajās ielās. Šoreiz viņam jāizcīna uzvara pret rūpnīcu, kas nelegāli ražo jauna veida narkotikas. Tomēr tas nav viss, Robokopam priekšā vēl viens grūts izaicinājums – viņam aci pret aci jāstājas pretī ienaidnieku izveidotajam Robokopam 2. Kurš uzvarēs šajā cīņā?

Fantāzijas, spriedzes un trillera cienītāji plkst. 10:10 TV kanālā STV Pirmā noteikti novērtēs izcilo kino meistardarbu ar lieliskiem specefektiem RĒGU BRUŅINIEKS: ATRIEBES GARS. Izcilais aktieris Nikolass Keidžs attēlo Džoniju Bleizu – Spoku Jātnieku. Lai kā bijušais kaskadieris Džonijs Bleizs vēlētos aizbēgt no savas pagātnes, viņa lāsts turpina vīrieti vajāt. Katru reizi, kad viņš sajūt ļaunumu, Džonijs pārvēršas par Spoku Jātnieku. Austrumeiropā vīrietis iepazīstas ar mūku, kurš lūdz viņu izglābt jaunu sievieti un viņas dēlu. Palīdzot zēnam, viņam rodas cerība beidzot izglābt arī pašam savu dvēseli un atbrīvoties no mokošā lāsta.

Vieglu jautrību garantē komēdija, kurai ir emocionāla drāmas piedeva – 8 PIRMIE RANDIŅI. Šo brīnišķīgo kino ekrāna mākslas darbu skaties plkst. 11:30 TV kanālā 8TV. Filmas sižets ir patiesi aizraujošs: Vera ir TV zvaigzne, viņas līgavainis Konstantīns – profesionāls tenisists. Abi gatavojas precēties. Arī veterinārārsts Ņikita un skaistā ķirurģe Ilona steidz formalizēt attiecības. Tomēr viena ballīte izjauc visus plānus, kad nākamajā rīta Vera pamostas vienā gultā ar Ņikitu. Sapratuši, ka ballīte aizgājusi par tālu, abi atvadās un katrs aiziet savu ceļu. Taču nākamajā dienā viss atkārtojas - Ņikita un Vera atkal ir kopā, lai gan labi atceras, kā katrs mājās aizmiguši savā gultā. Tas pat scenārijs atkārtojas atkal un atkal. Kādi noslēpumaini spēki sarīkojuši šos negaidītos "randiņus"? Vai kāds vēlas iznīcināt viņu laulības vai varbūt vienkārši pierādīt, ka viņi ir radīti viens otram?

Ja ar šo komēdiju Tev nepietiek un vēlies vēl jautrības sajūtu, tad plkst. 18:30 TV kanālā STV Pirmā nepalaid garām filmu GUDRĀ BLONDĪNE 2! Pabeigusi Hārvardas universitāti, optimistiskā Ella Vudsa atgriežas jaunas un daudzsološas advokātes ampluā. Viņai ir darba pilnas rokas, turklāt vēl jāgatavojas ilgi gaidītajām kāzām. Tam visam pa vidu Ellai ienāk prātā sameklēt sava suņuka Bruisera vecākus. Ar šausmām viņa atklāj, ka mīļotā suņa ģimenes locekļi tiek izmantoti kosmētikas līdzekļu testiem. Sašutusi par šādu netaisnību, Ella dodas uz Vašingtonu, lai cīnītos par dzīvnieku tiesībām. Tas, protams, nenāksies viegli. Vai arī šoreiz rozā tērptā Ella izcīnīs savu taisnību? Galvenajās lomas Rīza Viterspūna, Regīna Kinga, Sallija Fīlda.

Romantiskās komēdijas ABSOLVENTE, ko iespējams noskatīties TV kanālā STV Pirmā, plkst. 20:30, galvenā varone Raidena Molbija veltījusi četrus savas dzīves gadus, lai iegūtu diplomu par augstāko izglītību, tomēr velti, jo, lai kā Raidena censtos atrast darbu, viņai tas neizdodas! Piedzīvojusi neveiksmi pēc neveiksmes, jaunā sieviete atgriežas dzimtajā pusē, kur pavadījusi savu bērnību. Apņēmības pilna Raidena turpina darba meklējumus, vienlaicīgi cenšoties mazināt spriedzi attiecībās ar ģimeni, tiekot skaidrība ar savām jūtām pret labāko draugu un pats svarīgākais – saprotot, ko tad īsti viņa dzīvē vēlas darīt!

Savukārt piedzīvojumu cienītājiem, kam nav nekas pret nelielu spriedzi un vieglu humoru, jāredz komēdija – piedzīvojumu – spriedzes filma PŪĶA GREDZENS! Nepalaid garām, jo to rādīs plkst. 20:30 TV kanālā 8TV! Paņem popkornu un izbaudi filmas lielisko sižetu: Pēc Krusta karu beigām bruņinieks Džordžs atgriežas Anglija. Lai varētu baudīt godam pelnīto atpūtu, viņam pirms tam vēl jāizpilda karalim Edgaram dotais solījums – jāsameklē viņa pazudusī meita Lunna, apmaiņā par to saņemot zemes gabalu. Drīz vien Džordžs atklāj, ka princesi ir nolaupījis pūķis, kurš vēlāk nomiris, bet aiz sevis atstājis olu. Vai drosmīgajam bruņiniekam izdosies gan Lunnu, gan olu nogādāt pie karaļa Edgara?

Īstajiem Hobita faniem īpaša diena – veselas divas Hobitu filmas! Fantāzijas, piedzīvojumu ģimenes filma HOBITS NEGAIDĪTS CEĻOJUMS TV kanālā 360TV plkst. 11:00! Burvja Gendalfa nolīgtais hobits Bilbo Baginss dodas ceļojumā kopā ar trīspadsmit rūķiem, lai atgūtu zaudēto rūķu valsti Erboru. Drosminieku ceļš ved cauri maģiskām zemēm, kur viņi sastop mistiskus radījumus, burvjus, orkus un biedējošo Golumnu, kura īpašumā ir gredzens, kurš cieši piesaistīts Viduszemes liktenim. Filmā būs redzami daudzi iemīļotie Gredzena pavēlnieka aktieri: Keita Blanšeta, Ians Makelens, Kristofers Lī, Hugo Vīvings, Ians Holms, Endijs Sērkiss, Orlando Blūms, Elija Vuds. Savukārt plkst. 21:30 būs skatāms HOBITS: SMOGA POSTA ZEME, kurā Hobita Bilbo Baginsa aizraujošie piedzīvojumi tupinās. Kopa ar burvi Gendalfu un 13 rūķiem, Torina Ozolvairoga vadībā, Bilbo dodas pārdrošā ceļojumā, mēģinot atgūt zaudēto rūķu valsti Ereboru. Pēc izglābšanās no bīstama un tumšas maģijas apsēsta Drummeža elfu gūsta, viņu ceļš ved uz Ezera pilsētu un Vientuļo kalnu, kur tos sagaida šausminošākā no visām radībām, kas pārbaudīs ne tikai viņu drosmi, bet arī draudzību un gudrību – pūķis Smogs.

Ko skatīties svētdien, 19. septembrī?

Ja palaidi garām vai vēlreiz vēlies noskatīties filmu PŪĶA GREDZENS, to pārraisīs TV kanāls 8TV plkst. 10:30 .

Savukārt plkst. 20:30 TV kanālā 8TV Tev ir iespējams sekot līdzi jaunajiem Robokopa piedzīvojumiem filmā ROBOTS POLICISTS 3! Šajā filmā Robokopa izveidotāji Detroitas vietā nolēmuši uzceltu utopisko pilsētu Deltu. Šim nolūkam viņi masveidā atņem cilvēkiem mājās, tāpēc pieaug noziedzība un korupcija. Robokops nostājas iedzīvotāju pusē, kļūstot par traucēkli OCP, kuri uzskata, ka Robokopa neatkarīgumam un cilvēcīgajai pusei jādara gals. Viena mirklī Robokops no noziedznieku vajātāja pats kļūst par to, kuru vajā.

Romantiskā žanra cienītāji var noskatīties filmu MĀKSLA UN DVĒSELE, ko plkst. 10:10 pārraidīs TV kanālā STV Pirmā. Pēc atgriešanās dzimtajā pilsētā slavenā fotogrāfe Eiprila satiek savu bijušo draugu Lūku, kurš pirms daudziem gadiem salauza sievietes sirdi. Ar šo pilsētu viņai saistās daudzas tuvas un ļoti īpašas atmiņas par senāk piedzīvoto kopā ar ģimeni un draugiem. Tagad Eiprila ir grūtas izvēles priekšā – spoža karjera tālu prom vai palikšana šeit pat dzimtajā pusē, ļaujot vēlreiz savā sirdī ienākt mīlestībai.

Vēl viena aizraujoša romantiskā komēdija RANDIŅFILMA, ko jau plkst. 16:15 vari noskatīties TV kanālā 360TV. Šis ir stāsta, kā Džulija Džounsa ir satikusi savu īsto un vienīgo mīlestību - Grantu Fakjordoderu, kurš ir britu tautas paraugmodelis. Pirms viņi var svinēt savas lielās grieķu kāzas, abiem ir jādzird frāze "Iepazīsties, mani vecāki!", jānokārto lietas ar kāzu rīkotāju, kā arī līgavai reizi pa visām reizēm jānoliek pie vietas Granta draudzene Endija, kas tīko izjaukt labākā drauga kāzas. Atjautības uzdevums filmas skatīšanās laikā - cik daudz filmas par mīlestību varēsi atsaukt prātā?

Arī plkst. 20:15 romantiskā drāma DĀRGAIS DŽONS būs skatāma TV kanālā STV Pirmā. Džonam jādodas misijā un visai drīz jāpamet dzimtā pilsēta, bet liktenis lēmis izspēlēt romantisku joku? Pēdējās dienās pirms aizbraukšanas viņš iepazīstas ar apburošo Savannu, kura pilsētiņā ieradusies pavisam nesen. Abu mīlestība ir patiesa un negaidīta. Vai tā spēs izturēt šķiršanos? Un pats svarīgākais, vai Džons mājās atgriezīsies dzīvs? Galvenajās lomās izcili aktieri - Čenings Teitums un Amanda Saifreda.

Savukārt filma visai ģimenei, romantiska komēdija KĀZAS: DUBLIS DIVI, kas skatāma STV Pirmā plkst. 15:35, ir tieši par kāzām un mīlestību, kas, protams, nav tik viegla! Abija ir kāzu plānoja, tomēr ne parastu kāzu! Viņa specializējas tieši neizdevušos kāzu labošanā, lai laulātie varētu apprecēties vēlreiz, bet šoreiz tieši tā, kā izsapņojuši! Darba pienākumi Abiju atkal saved kopā ar bijušo līgavaini Pīteru, ar kuru neilgi pirms kāzām viņa izšķīrās. Vai liktenis abiem mīlniekiem piespēlējis otru iespēju? Varbūt tā bija kļūda un patiesībā Abija un Pīters ir kā radīti viens otram? Sapņains mīlas stāsts, kas liks sirdij pukstēt straujāk un atkal no jauna iemīlēties!

Ja tev patīk jautrība, tad sāc jau rītu ar smieklīgu komēdiju! TV kanālā 360 TV plkst. 07:05 jautra komēdija visai ģimenei LAMPŪNI: ĢIMENES APVIENOŠANĀS. Ģimenes galva, Mičs, ļoti vēlas sarīkot savai ģimenei tradicionālu svētku mielastu kopā ar radiniekiem, tikai ir viena problēma – viņam neviena nav. Sev par negaidītu pārsteigumu viņš pastā saņem uzaicinājumu no sava sen nesatiktā brālēna Vudrova. Kad priekšpilsētā dzīvojošā Lampūnu ģimene satiek hipijus, sākas īsta jautrība un negaidīti piedzīvojumi. Galvenajās lomās lieliskie aktieri: Braians Krenstons, Penelope Anna Millere un citi.

Vēl viena lieliska komēdija TV kanālā 360 TV plkst. 10:50LIELĀS MAMMAS: KĀDS TĒVS, TĀDS DĒLS. Liela mamma atgriežas! Bet šoreiz ne viena, jo FIB aģentam Malkolmam Terneram pievienosies viņa audžudēls Trents, un abi kopā uzdosies par Lielo mammu un viņas meitu. Abas augumā un miesas būvē raženās dāmas ne tikai centīsies iejusties jaunajās lomās, bet arī notvert slepkavu. Kur Lielā mamma, tur, protams, neiztiks arī bez smiekliem, jautriem pārpratumiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem! Galvenajā lomā Martins Lorenss.

Paši mazākie skatītāji aicināti iejusties animācijas filmas varoņu piedzīvojumos! TV kanālā 360TV skatāmas veselas 2 pilnmetrāžas animācijas filmas: plkst. 09:00 multfilma HORTONS. Tas ir iztēles bagāts zilonītis, kurš vada bezrūpīgu dzīvi džungļos līdz brīdim, kad izdzird balsi no kāda vēja atnesta puteklīša. Zilonītim šķiet, ka šī balss lūdz pēc palīdzības, taču, kad viņš par to stāsta “savējiem”, viņš tiek izsmiets. Neskatoties uz to, Hortons nolemj doties mazajiem palīgā, un viņam ir taisnība - uz niecīgā puteklīša mīt vesela nācija – Kurīši, un tieši Hortonam būs lemts savest kopā divas pasaules - vienu lielu un otru ļoti mazītiņu. Savukārt, plkst. 18:05 baudi vakaru kopā ar jautrajiem un dziedošajiem burundukiem animācijas filmā ALVINS UN BURUNDUKI. AIZBURĀJUŠI. Šajā reizē Burunduki un viņu apburošās dāmas atgriežas, lai kopā ar Deivu dotos sen pelnītā atpūtas braucienā ar kruīza kuģi. Kā jau burunduki, mazie nebēdņi nespēj uz vietas mierīgi nosēdēt, tāpēc vienmēr ir kustībā un meklē jaunas izklaides iespējas. Savas neapdomīgās rīcības dēļ viņi nejauši pārlido pāri kuģa bortam un nonāk uz vientuļas salas, kur viņus gaida līdz šim liekākie piedzīvojumi.

Vēsturisku notikumu drāmas un trillera filma PASAULES TIRDZNIECĪBAS CENTRS, ko varēsi skatīties TV kanālā 360TV, plkst. 13:00, atainots patiess stāsts par 11. septembra traģiskajiem notikumiem Ņujorkā un diviem policistiem - Džonu Maklahinu un Vilu Džimenu, kuri, pašaizliedzīgi glābjot citus, tika iesprostoti zem Pasaules tirdzniecības centra gruvešiem. Ko tajā mirklī juta abu policistu tuvinieki? Kādiem pārdzīvojumiem viņiem nācās iet cauri un kā ģimenēm izdevās saglabāt cerību tad, kad likās, ka viss jau ir zaudēts? Drosmīgo policistu lomā Nikolass Keidžs un Maikls Penja. Filmas režisors ir ASV Kinoakadēmijas Oskara balvas ieguvējs Olivers Stouns.

TV kanālā 360TV, plkst. 20:00piedzīvojumu, spiedzes un zinātniskās fantastikas filma KODOLS. Ģeofiziķis doktors Džošs Keiss kādu dienu atklāj, ka Zemes kodols ir pārtraucis griezties. Kā rezultātā pasauli nepārtraukti piemeklē dažādas katastrofas. Lai atrisinātu radušos krīzi, Keiss kopā ar pasaules talantīgāko zinātnieku komandu ceļo uz Zemes kodolu. Viņu misija: uzspridzināt ierīci, kas no jauna aktivizētu kodola darbību. Vai Keisam un viņa sabiedrotajiem izdosies paveikt bīstamo, bet tik ļoti svarīgo uzdevumu, lai izglābtu pasauli?

Turpinot drāmas tēmu, kas apvienota ar aizraujošu spriedzi un trillera žanru, TV kanālā 360TV plkst. 22:50 noskaties filmu SAULES ASARAS. Jūras kājnieks, leitnants Voterss un viņa elitārā specvienība tiek nosūtīta uz Nigērijas ciemu, kur strādā amerikāņu ārste Kendriksa. Laikā, kad Nigērijā varu grib sagrābt brutāls diktators, amerikāņi saņem pavēli evakuēt no valsts visus tautiešus, jo briesmas ir tuvu. Uzmeklējis Kendriksu, leitnants saņem atbildi, ka ārste nekur nedosies un paliks ārstēt pilsoņu karā ievainotos nigēriešus. Voterss ir pieradis izpildīt pavēles, tādēļ apsola dakterei, ka kopā ar viņu evakuēs arī visus ciema iedzīvotājus, taču ceļā uz helikopteru viņus pārsteidz ienaidnieka karaspēks. Galvenajās lomās Brūss Viliss un Monika Beluči.

Savukārt, ja Tu dod priekšroku dokumentālam saturam, turklāt Tev no agra rīta nenāk miegs, tad noteikti nepalaid garām notikumus Kesingtonas pilī! Šī ir otrā epizode dokumentālajam seriālam KEŠINGTONAS PILS: AIZ SLĒGTĀM DURVĪM, ko vari noskatīties TV kanāla STV Pirmā plkst. 05:55. Dokumentālais stāsts ir par to, ka Londonas pašā sirdī, blakus slavenajam Haidparkam dižciltīgi slejas Kensingtonas pils – vieta, kuru par savām mājām sauc princis Viljams un Kembridžas hercogiene Keita Midltone. Tieši šeit arī viņa brālis, princis Harijs paziņoja par savu saderināšanos ar Meganu Mārklu. Ielūkojies karaliskās ģimenes rezidencē, kura glabā vērtīgus dārgumus un senus stāstus, apburot ar krāšņu interjeru un ļaujot ieraudzīt vēsturiskus mirkļus jaunā gaismā. Karalisks spožums un greznība - atklāj, kas patiesībā notiek Kensingtonas pilī aiz slēgtām durvīm.

Lasi arī:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...