Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Laima Vaikule jau bērnībā bijusi ar raksturiņu

Laima Vaikule, 1188 Play ekrānšāviņs

Laima Vaikule, 1188 Play ekrānšāviņs

Par 90tajos gados populārās estrādes dīvas Laimas Vaikules dzīvi varētu uzņemt dēku seriālu, tik kolorīta un neticamiem pavērsieniem pilna tā bijusi. Šovā “Pasaki to skaļi” dziedātāja ļauj nedaudz ieskatīties savas bērnības un jaunības gaitās. Izrādās, ka vēlākā elegantā skatuves māksliniece augusi Cēsis, diezgan pieticīgos apstākļos, un bērnībā bijusi visai nešpetns meitēns – gan ar māsām ķildojusies, gan dzīvokļa saimnieces vistu barībai čūsku indi piejaukusi. Laimas muzikālo talantu pamanīja jau 12 gadu vecumā, kad viņa devusies līdzi draudzenei uz kādu dziedāšanas konkursu. Drīz vien, vēl būdama skolniece, sākusi strādāt Radio orķestrī, bet 16 gadu vecumā vecākiem paziņojusi, ka dodas ar orķestri koncerttūrē uz “tuvajām ārzemēm” jeb PSRS republikām.

“Tev jau neko nebija iespējams aizliegt” – vēlāk esot teikusi mamma. Arī ne dziedāšanu tolaik skandalozā nakts kluba “Jūras pērle” varietē programmā, kas bija Laimas darba vieta nākamos 6 gadus.

Bet par to, kā sākās sadarbība ar Raimondu Paulu un kā viņa vienas dienas laikā kļuva slavena visā PSRS – skatieties 1188 Play sižetā!

Skatieties arī:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...