Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Magonei ir plāns, kā tikt galā ar nelūgtiem "ciemiņiem"

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Skatītāju iecienītajai un daudzu aprunātajai realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” varonei Magonei Šutovienei popularitātes ēnas puses jau ir labi zināmas. Savulaik, meklējot vīru ar TV šova starpniecību, viņai ļaužu izsmiekla un naida dēļ pat nācās uz laiku aizbraukt no Latvijas. No šīs situācijas viņa daudz mācījusies, un nu jau spēj uz ļaužu nekaunību skatīties ar vēsāku prātu.

Tomēr, “Avotiņu” saimnieces popularitātei no jauna uzņemot apgriezienus, nupat arī viņas “pielūdzēji” kļuvuši pavisam nevaldāmi, un Magonei nākas pieņemt mērus:“Jā, es esmu populārs cilvēks, taču man ir arī mana privātā dzīve, manas ģimenes miers, kuru lūdzu respektēt. Ne visu es rādu kamerām, un ne viss katram garāmgājējam ir jāredz. Ja grib mani satikt, vajag kā normāliem cilvēkiem vispirms pieteikties, sarunāt. Nevis nākt te, kad un kā iedomājas, fotografēt un filmēt bez atļaujas prasīšanas. Desmitos vakarā dauzīties pie loga, izkliegt apvainojumus. Jā, arī tā te šovasar bija!”

Īsāk sakot – Magonei ir nopietns plāns – apkārt “Avotiņu” sētai taps pamatīgs žogs! Vairāk par tā būvniecības plāniem uzzināsit 1188 Play video!

Skatieties arī:

Kādēļ Magone savulaik aizbēga uz Angliju ?

Magones pasākumu bizness uzņem apgriezienus

Kāpēc Liene Kiviča nerāda šovā savas vecākās meitas ?

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...